Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet gond az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gond az, hogy nekem nagyon számít egy nő külseje, de a személyisége is?

Figyelt kérdés

Sokat hallom azt, hogy ha egy lány nem tetszik nekünk az megszépülne a szemünkbe, de nálam ez nem működik, mert hiába bírom emberileg később se fog megtetszeni a szemembe és azt szeretném, ha egy olyan férfival lenne együtt aki szeretné így.

Voltak ilyen lehetőségeim, de nem éltem velük voltak olyan lányok is akik tetszettek is meg nem is és olyan kettősség érzetet éreztem amitől inkább hagytam az egészet.

Olyan lány kell akinél nem fog el ez az érzés és tényleg tetszik nekem, de sokat hallom azt, hogy valaki kénytelen leadni az igényéből, mert nem bírja a magányt, de én nem tudom mert tisztán és őszintén szeretnék valakit szeretni és nem akarom rosszul érezni magam, ha elmegy mellettem egy olyan lány aki abszolút az esetem lenne. Nem rég egy lány kitett ezen az oldalon képeket a melléről és szegénynek nagyon csúnyák voltak, nem tudnék ilyen lányt szeretni bármennyire és szép lenne az arca és bírnám legbelül.

Félek, hogy amiatt nem lesz párom, mert vannak igényeim és abból nem szeretnék leadni. Vagy azért aggódom túl, mert nem volt még barátnőm?

Félre ne értsétek nem a tipikus bombázó fitness lányokra gondolok vagy plázacicákra, nagyon tetszenek az átlagos alkatú számomra szép arcú visszafogott lányok is csak mivel eddig nem volt szerencsém így gyakran elfog a félelem.


2016. márc. 26. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Igazából a kereslet-kínálat alapján működik ez is. A kérdés, hogy van-e rád kereslet annyira a nők körében hogy tudj válogatni a kínálatból. Ha te is legalább egy átlagos alkatú, helyes arcú fiú vagy, akkor ezt megteheted. Ha nem, akkor nehezebb dologd lesz. Persze akkor sem lehetetlen küldetés, csak nagyon nehéz, mert nyilván a lányok is szeretnek vonzódni ahhoz, akivel együtt vannak, márpedig az átlagos alkatú, szép arcú lányoknak bőven van kikből válogatniuk. Úgyhogy így, hogy semmit nem írsz magadról, elég nehéz válaszolni. Meg persze az is kérdés, hogy mit jelent számodra az átlagos, szép lány.
2016. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem szubjektív kinek milyen arc és milyen test jön be és így nem lehet tudni kinek tetszenék kinek nem.

Annyira nincs ideálom milyen lányok jönnek be, az a fontos hogy tetsszen a szeme, szája, alkatilag ne legyen se sovány se kövér és tudjak fogni rajta valamit. Igazából ennyi!

2016. márc. 26. 22:53
 3/7 omba ***** válasza:

"Voltak ilyen lehetőségeim, de nem éltem velük voltak olyan lányok is akik tetszettek is meg nem is és olyan kettősség érzetet éreztem amitől inkább hagytam az egészet. " - hát ezek nem a TE lehetőségeid voltak e szerint.


A egy nettó hülyeség, hogy mert vannak igényeid, azért nem lesz / nem volt / nincs barátnőd.

2016. márc. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha jóképű, magas, izmos és gazdag vagy, akkor lehet szép és normális nőd. Ha nem, akkor külön-külön (szép vagy normális) is esélytelen.
2016. márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyen hasztalan válaszokkal ne engem fárassz légyszi!
2016. márc. 27. 08:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Tetszik, nem tetszik, ez a valóság.
2016. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek miért haszontalanok? Persze, a szépség, jóképűség relatív. Egy bizinyos szintig. De azért nem annyira, mint sokan szeretnék hinni. Akit a legtöbb fiú "átlagosnak" tart, na ők valójában az átlagos széplányok.

átlagos lányok: [link]

[link]

[link]

Vagy az ilyen semmi extra "szomszédlány" típust érted alatta, akikre azért mégis jó ránézni? Mert ők már a szép kategória, és a legötbb férfi utánuk teper: [link]

[link]

[link]

Férfiakban ugyanez. Van akinek Brad Pitt jön be, van akinek Johhny Depp, de senkinek nem John C Reilly, vagy Robert Macnaughton. Azt te is el tudod dönteni, hogy alacsony vagy vagy magas, vékony, lenne mit leadni, kövér, vagy izmos, az arcod inkább szabályos és szimmetrikus, vagy nem az. Ugyanúgy ahogy magad is írtad, hogy egy lánynak itt CSÚNYA mellei voltak, ezzel beismerted, hogy azért mégis van egy mérőskála, ideál, amit szépnek tartanak, ami nagyon eltér attól az csúnya. Szóval nem hiszem el, hogy kb. ne tudnád megítélni, hogy te milyen lányokkal vagy kb. "egy kategóriában".

Persze létezik személyiség, stílus, ízlés, családi-kulturális-vagyoni háttér, meg még millió dolog ami árnyalja a képet, ezt nem tagadom. De a szemével lát először az ember, igenis nagyon sokat számít a külső párkeresésben. Nyilván ha "átlagosan szép" lányokat keresel, akkor nehzebb a dologod, mintha a csúnya mellű is megfelelne. Nyilván ha te magad jól nézel ki, akkor jobb esélyekkel indulsz. Ha nem, akkor is sikerülhet, de sokkal nehezebb, jobban kell teperni.

2016. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!