Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat, ti adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akibe szerelmes voltam, de ő visszautasított, mert azt mondta fiatal vagyok hozzá, akkor voltam 17 éves, ő meg 25. Hát rosszul esett, de túltettem magam rajta, és azóta nem is volt barátom. Múltkor összefutottunk a városba, és egy jó egy órát elbeszélgettünk és sétálgattunk. És ő azt mondta, hogy most már szívesen összejönne velem, mert azért én is felnőttem azóta, tehát már nem gyerekként tekint rám. Persze ő ezt szebben mondta, de a lényeg ez volt. És abban maradtunk, hogy az ünnepek után majd valamikor megint találkozhatnánk.

Kicsit bizonytalan vagyok, ti találkoznátok vele?


L/20


2016. márc. 27. 11:49
 1/9 Blade Bone ***** válasza:
Mintha olyan sok lenne az a 3 év.. Nem hinném hogy annyit változtál volna. Meg egyébként is, ez így működik? Tapsra jön a kapcsolat? Legalább ha nem pattintott volna le három éve, akkor szebben nézne ki szerintem a dolog, de így elég meredek.
2016. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, találkozz vele! Aztán majd kiderül, mi lesz. :) Egyébként hiába mondja az első, hatalmas különbség van egy 17 és 20 éves között, magamon is megtapasztaltam.
2016. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze,nyugodtan talizz vele,nem veszíthetsz semmit.

Csak a szüzességed:D

Elnézést,ez lehet ízléstelen volt.

2016. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 igaza van,nagyon sokat számít abban a korban 3 év.
2016. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves első, igenis sokat tud változni az ember 3 év alatt, főleg ebben a korban. 16-7 évesen én is egy elkényeztetett kis p*csa voltam,viszont amióta dolgozom, és egyedül kell élnem, rengeteget változtam, olyannyira, ha most találkoznék az akkori önmagammal, biztos utálnánk egymást... :DD Na mindegy, szóval nem lehet tudni, hogy a kérdezővel mi történt ez idő alatt, simán változhat annyit, hogy sokkal érettebb legyen, kívülről, belülről.

Kérdező, én adnék neki esélyt, aztán időközben úgyis kiderül, hogy komolyan-e a szándékai, vagy csak le akar fektetni.

2016. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Blade Bone ***** válasza:
Mivel azt írta, hogy azóta senkije nem volt, tapasztaltabb biztosan nem lett. Külsőben változik, ebben igazatok van, de nehogy már csak ez számítson, így annyira átlátszó.
2016. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na állj. Kapcsolat terén lehet, hogy nem, de az élethez teljesen máshogy állhat hozzá. Egy 17 évesnek a legnagyobb problémája a másnapi matek dolgozat, míg gy 20 éves akár már dolgozhat, eltarthatja magát, sok minden átértékelődik az emberben, másképp/érettebben fog vélekedni egyes dolgokkal kapcsolatban. És lehet, hogy azt a 28 éves csávót ez jobban érdekli, mint az, hogy azóta hányszor feküdt már le valakivel a kérdező.
2016. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy 17 éves lány még gyerek. Ey 25 éves fiú/férfi már felnőtt. Ha meglátnék egy 17L/25F párt, nem tartanám normálisnak. Ezzel szemben egy férfi 28 évesen nagyjából ugyanannyira érett, mint 25 évesen volt, a lány 20 éves korára azonban már jóval érettebb. Egy 20L/28F felállást abszolútelfogadhatónak tartok, a környezetemben van is ilyen.
2016. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Blade Bone ***** válasza:
Bizonytalan a kérdező, nem tudja mit kellene lépnie most, pedig egyértelműen a tudtára adták, hogy összejönnének vele.. Egy rekesz sört teszek rá, hogy nem változott a világnézete. :D Az meg hogy dolgozik, nem értem miért adna neki tapasztalatot. Na de mindegy, az ő dolga, véleményem megvót.
2016. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!