Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért érzem azt, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a párom jobban szereti a gyerekeinket mint engem?

Figyelt kérdés
Húsz éve vagyunk együtt, három gyerekünk van. A párom mindig törődik velük, két éves lányunkat is folyton puszilgatja csak velem nem foglalkozik. Mindig a gyerekek neki az elsők. Úgy érzem, hogy csak cselédnek kellek neki. Mit tegyek? Próbáltam már beszélni vele erről de azt mondja ez hülyeség.
2013. nov. 2. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
örülj neki hogy szereti ne légy féltékeny
2013. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Mikor a lányokat puszilgatja, menj oda te is, és kérj a férjedtől puszit. Bár lehet, hogy kicsit gyerekes.
2013. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Lehet pedo. öltözz fel kislányosan, meg hadat két oldalra copfba meg kis pirosító, fogszabályzó.
2013. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Én soha nem értettem az ilyen velem nem foglalkozik a párom dumát. Még fiataloknál sem, nemhogy gyermekes házaspároknál főleg, hogy 40-esek lehettek a férjeddel. Ahelyett, hogy örülnél, hogy foglalkozik a gyerekekkel. És igaza van a másodiknak: A saját gyerekeidre vagy féltékeny???
2013. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mintha nem is léteznék. De bezzeg ha nincs kedvem vele lefeküdni akkor megsértődik. Nem vagyok a gyerekeimre féltékeny de nem értem velem miért nem foglalkozik.
2013. nov. 2. 19:18
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

1.vagy mert nem kíván

2.vagy mert tudja,hogy házisárkány vagy

3.vagy mert látja,hogy valami agyi bajod van (az ilyeneknek már az van,tutira)

4.vagy megcsal

5.vagy lesz..r

2013. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Mert hogy kellene veled foglalkozni?
2013. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Tuti, hogy nem csal meg, nem kockáztatná, hogy elveszítse a családját. Amúgy az ágyban minden rendben.

Az a baj, hogyha én kérem, hogy vigyen el valahova akkor nincs kedve, de ha a gyerekek akarnak menni valahová akkor még betegen is elviszi őket. (Most csak egy esetet írtam a sok közzül.)

2013. nov. 2. 19:27
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez szokott lenni forditva is, ezzeg amikor egy förfi panaszkodik, màr irjätok, hogy jaj, szegény:D Beszélj vele, ha ez töged zavar! Mi nem làtunk bele a kapcsolatotokba.
2013. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem itt veled van a baj. Felháborodsz, hogy a gyerekeket elviszi ahová akarják? Menj velük, vagy kommunikálj a férjeddel, mondd el hogy mit szeretnél! Nagyon gyerekes ez a nyavajgás. Olyan mintha nem is lenne semmi közöd a gyerekekhez.
2013. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!