Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragudtam meg rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg rá, amiért azt mondta leszedte a pókot, de közben mégsem?

Figyelt kérdés

Volt a hálónkba egy GIGANTIKUS pók. Mikor megláttam, becsuktam az ajtót, és be se mentem addig, amíg haza nem ért. Aztán mikor hazajött, szóltam neki, elmentem fürdeni, ő meg azt mondta, addig leszedi és kidobja. Aztán mentünk lefeküdni, és pont akartam leoltani a lámpát, mikor megláttam a sarokba a pókot. Egyből fölpattantam, és elkezdtem kiabálni vele, hogy mit keres az még ott, hisz azt mondta kidobta?? És akkor bevallotta, hogy azért nem dobta ki, mert nem találta, de tudta, ha ezt elmondja nekem, akkor addig nem megyek be a szobába, amíg tudom, hogy ott van bent valahol. Aztán akkor fogott egy rongyot és kirakta. És akkor jött oda, hogy megöleljen, de én annyira haragudtam, hogy nem is engedtem. Ő meg mondta, hogy nem érti, most min vagyok így kiakadva, hisz meglett a pók, és ki is dobta, akkor minek kell itt hisztiznem? Én meg fogtam magam, és lefeküdtem.

Szerintetek kinek volt igaza? Tényleg nem kellett volna ezen kiakadnom?


L/20


2016. márc. 27. 20:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bizony, ekkora "hazugság" miatt ezek a drága, kedves, bár kicsit néger Séf bá... vagyis GYK-s csajok rögtön szakítanának a párjukkal. :D OMFG! [link]
2016. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A gyerekesen viselkedtél, az nem kifejezés. Borzasztóan hisztérikus vagy.
2016. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Legszívesebben azt mondanám hogy a levegőt se érdemled meg nem hogy a barátodat de nyilván ilyet nem mondunk még egy ilyen kiállhatatlan embernek sem mint te.


Sajnálom a barátodat, minden tiszteletem az övé, add át neki!

2016. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%

Afrikában:

-Nővér! Tüntesse innen ezt a pókot.

-De hát doktor úr,csak nem ijed meg egy póktól.

Kis idő múlva:

-Hova viszel te dög? Hova viszel te dög?!!!

2016. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha a barátnőm lennél, lekötöztelek volna és MEGETETTEM volna veled azt a kibаszott pókot.
2016. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nyugodjatok már le,létezik olyan,hogy pókfóbia.

Nem jól reagálta le,majd legközelebb nem csinál így.

2016. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16%

Én rettegek a pókoktól, akármekkorák, de olyan szinten, hogy egy testesebb, sötétbarna dögtől minden túlzás nélkül sikítva menekülök. Nem érem be azzal, ha kidobja, mert attól még kínoz az a beteg gondolat, hogy két perc múlva visszamászik valahogy. De most őszintén, annál sokkal nagyobb hibái is lehetnek az embernek, minthogy a párjával dobat ki pókokat, és elvárja, hogy az meg is tegye. A párom ismer, és pontosan tudja, hogy nekem ez fontos dolog, ezért sosem hazudik ilyesmiben, inkább elviseli, hogy a nappaliban alszom. Sosem tenne velem olyat, hogy hagyja, hogy a belé vetett bizalmamnak hála nyugodtan tespedjek az ágyon, miközben pl az alján mászik az a dög. Hatalmas csalódás lenne számomra, ha egyszer lebukna egy ilyen hazugsággal.

Te túlreagáltad (amit őszintén meg tudok érteni, valószínűleg első rémületemben én is őt vettem volna elő), ő meg undorító módon hazudott (ez a "te érdekedben tettem" stílus még gázabbá teszi, ő a párod, nem az apád). Nyilván egy ilyenért én nem dobnám ki, de a következő után elveszne a bizalom.

2016. márc. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!