Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még 30-40 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még 30-40 közötti férfiak, akik komoly kapcsolatot, családot szeretnének?

Figyelt kérdés
Én házasságban élő nő vagyok, de nagyon gondolkodom a váláson, gyerekem sincs még. Viszont attól tartok, hogy csak egy-két alkalomra kellenék. Tudom, inkább jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.
2016. márc. 29. 14:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én szeretnék, de velem nem szeretne senki, mert nem nézek ki jól. 30/F
2016. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 KTamas75 válasza:
Hány éves vagy, Kérdező?
2016. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ha így kérdezed, akkor nekünk biztosan nincs dolgunk egymással!
2016. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
46%
Léteznek. Nemrég hagytam el a férjemet, de nem másért. Régenbről ismerek egy férfit, 35 éves, találkoztunk, azóta együtt élünk. Azt mondta, hogy 40 előtt szeretne gyereket. Drukkolok, hogy úgy alakítsd az életed, ahogy akarod, remélem, hogy megtalálod a számításaidat, és bevonzod azt, akire vágysz, s akire szükséged van! :)
2016. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Köszi!


36 vagyok egyébként.

2016. ápr. 27. 15:03
 26/29 anonim válasza:
Igazán szívesen :)
2016. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 KTamas75 válasza:

Elnézést, ha nyersnek találtad a kérdésemet. Egyelőre az információszerzés volt az elsődleges cél.


Szerintem is érdemes lépned... minél előbb

2016. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Bár csak 27 vagyok, de mindig komoly kapcsolatban gondolkodtam, és családot is szeretnék.
2016. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A párom ilyen volt.Aztán hirtelen családos lett,pedig éppen tartós kapcsolatot sem keresett.Egyszerűen összepasszoltunk.Viszont engedj meg egy megjegyzést.Még csak fontolgatod a válást de már párkeresés esélyeit latolgatod? Mindent sorjában. Erdemes helyretenni a dolgokat, majd amikor feldolgoztad a múltadat,aztán nyitni.Nem lehetetlen helyzet.Egy helyben toporogva viszont csak a saját idődet rabolod.
2016. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!