Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még 30-40 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még 30-40 közötti férfiak, akik komoly kapcsolatot, családot szeretnének?

Figyelt kérdés
Én házasságban élő nő vagyok, de nagyon gondolkodom a váláson, gyerekem sincs még. Viszont attól tartok, hogy csak egy-két alkalomra kellenék. Tudom, inkább jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.
2016. márc. 29. 14:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
67%
Most magam ellen beszélek, mert én is ebbe a (kor)kategóriába tartozom, de az a férfi, akinek 30-40 éves korára nincs családja, gyereke, kapcsolata, annak tuti van valami beütése... (kivéve, ugye, ha elvált, stb., de az olyan általában hamar talál is új kapcsolatot). Mint már előttem is írták...a normális pasik ennyi idős korukra "elkelnek".
2016. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy van valami beütése...talán nekem is.
2016. márc. 29. 16:46
 13/29 anonim ***** válasza:

En 32 voltam mikor megismertem a ferjem, o akkor volt 29. Eleinte feltem hogy fiatalabb meg hasonlok, de sokkal erettebben gondolkodott mint nemely nala idosebb ferfi (elotte szinte csak joval idosebb pasijaim voltak). O 29 evesen tudta, mit akar. Szinte azonnal osszekoltoztunk, valahogy termeszetes volt. Most 6 eve vagyunk egyutt, 3 eve hazasok, van egy gyonyoru kislany es tele vagyunk tervekkel. Persze nalunk is vannak rosszabb napok de osszessegeben jonak mondanam a kapcsolatot mert rengeteget dolgozunk rajta mindketten.

Szoval szerintem ne zard ki ha nalad valamivel fiatalabb a fiu ha komolyan gondolja, es foleg ne hidd hogy barmi is veszve van. Ahogy te valamiert epp egyedul vagy mert meg nem talaltad meg akit kerestel, ez rajuk is igaz lehet. Jo, mondjuk ha 40 ev folott meg sosem volt hazas meg nincs gyereke akkor elgondolkodnek de szerintem hagynek egy eselyt...

2016. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A férjem jóval idősebb tőlem és nem zárkózom el(eddig sem tettem) a fiatalabbaktól.
2016. márc. 29. 17:51
 15/29 anonim ***** válasza:
asszem Székely Vegán 38, facér és nincs gyereke, Floridában él
2016. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Én ebben a sávban vagyok, de nem célom igazán a család. Egyszerűen csak minőségi kapcsolatokat szeretnék emberekkel. Ez igaz a férfi nő ügyre, de a barátságokra is. Többre értékelném, ha 60 évesen van pár jó barátom és barátnőm, mintha két gyerekem, amit nagy szenvedéssel felneveltem valakivel, kínkeservesen.
2016. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Én azt szeretnék, csak sajnos nincs sok olyan nő, aki így lenne ezzel. Nekem nem csak pár alkalomra kell egy nő, hanem arra, hogy szeressem.
2016. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
létezik igen, 30-as vagyok én. Bár én mindigis komoly kapcsolatot kerestem. Mondjuk családot szerintem soha nem akarnék...
2016. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
58%

Ez a baj veletek nőkkel...

30 alatt a jóképü,izomkakukk kell aki sármos,vad állat az ágyban stb....most meg ,hogy rájöttél hogy öregszel és válnál a nagy macsótól most már a normális kell akit eddig le se sz@ rtál...

Grat

2016. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz...Miről beszélsz?
2016. ápr. 9. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!