Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kapcsolja sok ember ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapcsolja sok ember ezt a két dolgot?

Figyelt kérdés
Izmos,kigyurt és bunko.
2016. márc. 30. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

1,2...3

Várj... asszongya 1,2....3

Hmmm


Lehet én vagyok a hülye, de ez nem 3?

2016. márc. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Sok kigyúrt ember kokszol és szteroidozik ami nincs éppen jó hatással az intelligenciára és mentális képességekre.

De, ha nincs igazam akkor mutass nekem egyetlen kigyúrt fizikust, vegyészt vagy orvost.

2016. márc. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért van olyan értelmiségi ember, aki jó erőben van, de nem a testi erejéből akar megélni vagy társat keresni. A haverom akivel együtt járunk edzeni ügyvéd 190cm 105kg, én 184 cm 95kg, és 2 diplomás mérnök vagyok.

Nagyon sok Nőnél nem jön be a nagy test, sokkal inkább a szálkás 70kg pasit választanák, főleg fiatalabb korban. Volt olyan lány aki kifejtette, hogy szerinte félelmetes vagyok ,mert az még sem normális hogy a karom vastagabb a lábánál!

Ízlések és pofonok....

2016. márc. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Tessék: izmos és okos.


Ezt a kettőt a lúzerek kombinálják.

Mert ők ugye csúnyák, de belül értékesek, bezzeg az alfahímek...

2016. márc. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert a kigyúrt pasiknak általában nagyobb sikerük van, mint a tunyáknak, ezért a sikertelenek ellenséget látnak bennük. Ismered a fajtát: "Nekem csak azért nincs barátnőm, mert túl sok jóság és kedvesség van a szívemben, bezzeg ha kigyúrt tahó lennék.." bla bla bla
2016. márc. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mert lúzerek és szerencsétlenek,pedig csak fel kellene kelni koràn elmenni edzeni és odafigyelni ennyi.

De a pasik 90%-a lusta tohonya,igénytelen.

Ezt a nôk mondjàk.

Irigyek és mondva csinàlt baromsàgokat tolnak,pedig sajàt és haverjaim példàjàt hozva senki se buta sôt sôt.

Én szoftverfejlesztô mérnök vagyok,most fejezem be az egyetemet is,folyamatosan képzem magam.Masik haverom közgazdàsz,szintén kisportolt.

Az a baj,hogy aki ilyet àllít csak nézd meg hogy néz ki.

Vagy dagadt csaj/pasi vagy nyikhaj palik,akiknek nem sok vàlasztàsi lehetôsége sokkal több nônk lehet ez az igazsàg akik szexik vonzók,és teszünk is érte,ôk lustàk és ezzel nyugtatjàk magukat.

2016. márc. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egyes! Igazad van.

Javítom

Izmos/kigyurt ... Bunko

2016. márc. 30. 09:42
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyet értek avval amiket írtok. Az én párom is jó kigyurt. 174cm és 106kg,nem tömi magát mindenféle tömegnövelővel. Ráadásul inteligens is és rendes ember,kedves,segítőkész.

Sokan kérdezték tőlem h miért vagyok egy ilyen izomagyú tuskoval,hol ott nem is ismerik

Meg itt is azt látom sokszor h "kigyurt bunkok".

2016. márc. 30. 09:49
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

Persze kérdező,mert a magyar a legnagyobb irigy,pesszimista patkány népség,tisztelet a kivételnek.

Rólam is miket mondanak ajajjj,bunkó izomagyú,és amikor egyszer elkezdtem telefonba beszélgetni egyik ismerősömmel,hogy hogyan kellene megtervezze az adatbázist mire figyeljen és hogyan használja Java kódból,így lestek.

Sztereotípia,magyar emberi butaság netovábbja.

Közben meg a cégnél egyik kulcsember vagyok,karrierista,többet teszek magamért mint a magyarok 90%-a de ócsárolni na azt tudnak,ez sajnos ilyen Kérdező.

2016. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ILoveGirlsFeet:

A két mondatod között logikai kapcsolati hiba van. Az odáig oké, hogy egyes doppingszerek okozhatnak agressziót (az intelligenciát most inkább hagyjuk, az kissé bonyolultabb, plusz a 'kokszol' és a 'szteroidozik' a köznyelvben inkább szinonimái egymásnak, tehát nem kell ugyanazt kétszer mondani), de az, hogy valakiknél ez történik, nem jelenti azt, hogy ne lenne olyan, aki kigyúrt, de mellé nem agresszív/buta.

Az én legizmosabb ismerősöm speciel egy végtelenül segítőkész, rendes és okos ember, aki mesterdiplomával gyógyszergyárban dolgozik.


Ja, kérdező: a tömegnövelő csak kaja, és nincs velük különösebb probléma, ahogy a többi boltban kapható kiegészítővel sem. A gondot a boltban nem kapható és gyógyszernek látszó dolgok okozzák.

2016. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!