Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mit reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Összejöttök egy pasival egy rendezvényen,buliban,...,majd felmentek hozzá vagy szállodába és megtörténik a dolog.

Majd reggel a pasi letenne az éjjeliszekrényre egy X összeget az éjszakáért?


(TUDOM!!! Itt senki nem menne bele egyéjszakás kalandba,mert mindenki szent,szűz,házas,többre becsüli magát és csak az esküvő után él nemi életet,stb.)



2016. márc. 30. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha én komolyan gondoltam volna a dolgot, akkor eléggé sértve érezném magam. Ha csak egyéjszakásnak szántam, akkor végülis jól esne, hogy próbálta a maga módján meghálálni, és elmennék reggelizni.
2016. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elsüllyednék szégyenemben. Még a pénz se kéne...
2016. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Teletezzük fel hogy a kérdés kedvéért ribizli lennék, akkora pofont kapna a férfi mint a sicc.
2016. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha csak simán a pénz lenne az éjjeli szekrényen, eszembe se jutna, hogy nekem szánja.

Ha oda lenne írva, hogy ez itt a fizetésed az éjszakáért, akkor nyilván kiakadnék, hogy ennyire félreértette a dolgot, de azért kíváncsiságból megszámolnám mennyit értem neki. :D

Egyébként meg ezek után meg lennék annyira sértve, hogy akár megérdemelné, hogy el is tegyem a pénzt, de nem tenném. Próbálnám összeszedni az önbecsülésem darabjait és mélyen magamba szállnék.

2016. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdni egy vadidegennel, akit alig 1-2 órája sem ismertek, az oké. Elfogadni tőle egy húszezrest, az nem oké. Ki érti ezt... :D Álszent lvl 999 + super stunt bonus.
2016. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

De el is tűnne, mielőtt én felkelek vagy ott előttem rakná le a pénzt?


Mert ha ott lenne, hozzávágnám és elviharzanék, ha már lelépett volna addigra, írnék neki egy cetlit, hogy "Kapd be", aztán hazafelé beugranék turizni a pénzből. :D

2016. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noren1989 ***** válasza:

Én férfi létemre baromira csodálkoznék!

Nő helyébe, igyekvősen kiverném a balhét, de mivel este belementél a dologba, a fickó szemében igyis-úgyis qrva vagy. Legalább megkaptad a járandósságod.

26/F

2016. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7.-nek.


És nálad hány randi után nem "K" a lány?

4-24-5467 vagy csak,ha az esküvő után,kizárólag gyermeknemzés céljából közösül veled?



És ugye te nem keresel éjszakás kalandot SOHA?

2016. márc. 30. 13:04
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy úgy vagyok az egyéjszakás kalanddal (holott nem volt benne részem), hogy mindenkinek szíve joga, és egy nő is hadd kefélhessen már, ha éppen jól esik. Igen, úgy látszik, itt mindenki r-ibancnak nézi az ilyen nőket, dehát istenem, mindenkinek szíve joga akkor és azzal dugni, akivel akar.


Ha meg a pasi olyan hülye, hogy még perkál is neki, hát tudjon rá. :D

2016. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noren1989 ***** válasza:

Nem különböztetek meg számokat. A lány viselkedése dönti el, h qrva-e.

Nem, nem kerestem egyéjszakásat sohase. Akkor ink elmentem qrvázni, és az általad említett módon az éjjeliszekrényre dobtam egy 15öst, mert annyi volt a bér.

Kielégítő a válaszom?

2016. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!