Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mit reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Összejöttök egy pasival egy rendezvényen,buliban,...,majd felmentek hozzá vagy szállodába és megtörténik a dolog.

Majd reggel a pasi letenne az éjjeliszekrényre egy X összeget az éjszakáért?


(TUDOM!!! Itt senki nem menne bele egyéjszakás kalandba,mert mindenki szent,szűz,házas,többre becsüli magát és csak az esküvő után él nemi életet,stb.)



2016. márc. 30. 11:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Pf.

Én elraknám a pénzt és ennyi.

Már nem tök mindegy? Egy éjszakát akart nem többet.

2016. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy nem kedvelem az egy éjszakás kalandokat... tegyük fel. :D

Ha ott lenne a srác, mikor felébrednék, akkor azért megkérdezném, mégis hogy gondolta. Valóban k.vának néz, vagy csak így akarja tudomásomra hozni, hogy nem akar többet? Mert ha utóbbi, akkor bunkóság nélkül is értem... azért szerintem nem kicsit beolvasnék neki.

Ha a fentit úgy kivitelezné, hogy már nincs ott, mire felkelek... nos, őszintén, eltenném. :D Ugyanúgy kiakadnék a dolgon, és valószínűleg jó időre kiábrándulnék a pasikból, de most komolyan, ha otthagyom, akkor meg a szobalány vágja zsebre, akkor már... :D

2016. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Jó móka hogy sokan védik az egyéjszakás lányokat, de miért?

Magukat vígasztalják vele? A sok nyomi így nyalizik hogy hátha egy csajnak bejön az oldalról?


Lehet én vagyok túl konzervatív, de nem röhögnék ha a barátnőm ezt mesélné mikor a régi történeteket elevenítjük fel 1 üveg bor mellett.

Vagy mikor megkérdezem anyámat hogy hogy ismerkedtek meg faterral. -Hát az úgy volt, hogy egyéjszakás ribi voltam, apád 1 óra ismerettség után felvitt magához, taknyosra sz patott majd reggel hozzámvágott egy kis pénzt. Nagyon kedves volt tőle, úgyhogy nála maradtam.

2016. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 :D ez jóvolt
2016. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!