Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A haverotok csaja ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverotok csaja ilyeneket mond, mit reagálnál?

Figyelt kérdés

Két részből áll a dolog.


A haverunk, jó barátunk összejött egy nála 7évvel fiatalabb lánnyal, (ő 24, mi 24 és 25 évesek vagyunk a barátommal, már 2,5 éve vagyunk együtt) ezzel nem is lett volna gond, hisz az előző is 18 volt. Na de pár dupla randi után a barátunknak mondta, hogy örülne, ha nem sminkelném ki magam annyira amikor találkozunk és pl nem magassarkúban mennék, mert hogy ő rosszul érzi magát így, a barátnői is máshogy öltöznek, hogy ne érezze rosszul magát!

Szerintem egy randira egy szolid smink, korrektor, pirosító és kevés szemhéjfesték és szempillaspirál nem az a kategória hogy hú, valamint egy bokacsizma sem túlzás. Valamint minden szombaton a fiúkkal megyünk (én már 2,5éve a barátommal) az edzőterembe. Hogy mi lenne ha nem olyan feszülős nadrágba jönnék(sima edző nadrág)?!

Őszintén megmondtam, hogy ne akarjon ilyesmibe beleszólni, hiába vagyok alacsonyabb nála, nem egy korcsoport vagyunk, nem vagyok a barátnője, ez nem módi, főleg nem ha pl mi fizetjük a mozit vagy kaját, arról nem tehetek hogy ő 75kg, mert nem sportol és nem sminkelheti magát mert nem engedik otthon, én megszenvedtem munka mellett a alakomért és nem volt sose ilyen gondom, hogy nem engedik a szüleim, ezt neki kell megvívni, azt veszek fel amit akarok. Ha nem érzi jól magát, tegyen ellene, ilyen a világ! Kb sírva fakadt hogy őt mindenki bántja!


Másik, hogy dohányzik, erősen, dupla randin a moziból kiment mert már nem bírja ki, kajálni mentünk elkezdte a bandát siettetni hogy ő cigizni akar. Mi 3an nem dohányzunk abszolút, a haverunk azt akarja hogy leszokjon.Ez nálatok okoznak gondot baráti társaságban?

A fogain is meglátszik, rohad az első 4. Eljöttek velünk bevásárolni és bementünk a fogkefés/fogkrémes részre és elkezdett szenvedni, hogy úristen, hogy vagyunk képesek ennyi pénzt kiadni ilyesmire, ő erre nem lenne képes?! Ekkor az előzőkből kiindulva (1000ftos cigit szív és a haverunk fizeti mióta együtt vannak) reflexből rávágtam hogy Látszik is... Nem vette a lapot, de úgy gondoltam, hogy a korábbiak után megérdemli.


És ezek ellenére is gond nélkül akarja szervezni a dupla randikat.


2016. márc. 30. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sminkelni nem engedik a szülei, de cigizni igen?
2016. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak kinevetném és figyelmen kívül hagynám a hülyeségeit. Ugráljon máshol, nyilvánvaló, hogy úgy öltözöm, ahogy nekem tetszik. Nagykorú vagyok és ő nem az anyám, úgyhogy igencsak röhejes a viselkedése.

De ne haragudj, te sem viselkedsz éppen 24-25 éves módjára. Felnőtt ember nem megy bele ilyen kicsinyes vitákba, nem rugózik ezeken a baromságokon.

2016. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!