Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon kibírja majd a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kibírja majd a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Párommal 1éve vagyunk együtt. Együtt is élünk. A napokban sokat beszélgettünk arról hogy külföldre menne dolgozni pár hónap múlva ha össze szedi magát anyagilag akkor én is kiköltöznék és ott élnénk tovább az életünk... Viszont nem tudom hogy mi lenne ha addig távkapcsolatban lennénk.

Leginkább azon személyek válasza érdekelne akik már voltak így


2016. márc. 25. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van konkret terv, amihez tartjatok magatokat, akkor persze. De az nem az, hogy "majd o megszedi magat es akkor en is kikoltozom". Kezdj te is allast keresni abban az orszagban, tanuld a nyelvet es egyutt csinaljatok. Ne pedig csak o, mig te azon aggodsz hogy kibirja e a kapcsolat.
2016. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért csak ő mert nekem van 2 kisgyermekem
2016. márc. 25. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!