Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen embernek mik lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen embernek mik lehetnek a gyengeségei?

Figyelt kérdés

Adott valaki, aki nagyon jó pozícióban van, szóval jól keres stb., általában nagyon magabiztosan viselkedik, néha kifejezetten arrogáns. Viszont azt állítja, hogy szociális fóbiája van, és ez néha látszik a testbeszédén is. Nincs párkapcsolata de láthatólag szeretne.


Általában jól kiismerem az embereket, de ezzel nem tudok mit kezdeni, szerintetek miért rendelkezik valaki ennyire egymásnak ellentmondó jellemvonásokkal?


2016. márc. 31. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
az a gyengéje hogy magányos,nincs senkije ahogy írtad
2016. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de csak van valami oka, nem jön össze semmi.
2016. márc. 31. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudja elengedi magát,emberek közelében,ezért feszeng,és nem látja magát néha hogy is viselkedik,amit valójában nem akar,csak így jön ki belőle,és ezért taszítóvá válik mindenki számára,amit sokan félreértenek,de valójában kedves emberek az ilyenek,mert én is ilyen vagyok.
2016. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fél az emberektől. én is ilyen vagyok. szociofóbiám van bár én nem vagyok "jó pozícióban"
2016. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elviselhetetlen természete van ami nem mutatkozik meg rögtön,csak apránként megy a párja agyára a viselkedésével.

Voltam hasonló helyzetben.A lány amellett,hogy makacs volt és határozott,kedvesnek és szerethetőnek is vallotta magát.

Folyton bizonygatta,hogy az előző barátai mennyire szerették becsülték,csakhogy idővel minden kapcsolatában másképp kezdett viselkedni mint az elején.

Ezt újra és újra eljátszotta elmarva maga mellől a szerelmes férfit.Legbelül tudja,hogy ilyen,de mégis reménykedik,hogy az egyik partnere majd valahogy elviseli vagy megszelídíti.

2016. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, és miben nyilvánult meg a lány elviselhetetlen viselkedése?
2016. márc. 31. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz elmagyarázni,mert ő végig tagadta,hogy gond lenne a viselkedésével,sőt engem hibáztatott amiért eltávolodtunk egymástól.Apróságokban nyilvánult meg,de egyre több lett ezekből és egyre fokozódott köztünk a feszültség.

Az őszinte határozottsága miatt képtelen volt kételkedni magában,csak abból tudott kiindulni,hogy minden bajért valaki más a hibás,pedig ő maga volt minden baj okozója.

Ezt nem lehet leírni,aki nem élte át nem értheti meg,belülről szaggatta szét a kapcsolatunkat és észre sem vette,hogy mit tesz.Ezt minden párjával megcsinálta.A férfiak a mai napig szerelmesek belé,de képtelenség vele kapcsolatban élni.

2016. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!