Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legfontosabb és legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfontosabb és legjobb tulajdonsága a párotoknak?

Figyelt kérdés
Szeretetteljes párkapcsolat
2016. ápr. 1. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte és toleráns. Nem csak velem, mindenkivel, néha még túlságosan is. Annyira előttem van, amikor a húgával beszélgettek egy csajról, aki híres a környéken arról, hogy mindenkinek aláfekszik, legyenek akárhol és akárhányan. Erre ő csak annyit mondott, hogy nem tudjuk, hogy honnan jött, mik érték az életben, inkább meg kellene próbálni emberként kezelni mint elítélni. Imádom, hogy ilyen.


Meg amúgy rohadt vicces, minden nap csak kacagunk a világra. :) :D :D

2016. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es! Ez cuki.. :)


Én azt szeretem a legjobban a férjemben, hogy megértő. Hogy maximálisan tiszteletben tart...hogy mellette teljesen önmagam lehetek...hogy benne nyugodtan bízhatok.

2016. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelmes.

(de mellette fontos az is, hogy hű, őszinte, kedves, talpraesett, intelligens és humoros is)

2016. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudok csak egyet kiemelni.. minden fontos tulajdonsag megvan benne, amit kerestem (figyelmes, huseges, fuggetlen tipus - mint ahogy en is, igy nincs egymasra telepedes, megbizhato es kepes megbizni a masikban, veszettul intelligens, humoros, oszinte, tiszteletteljes, zsenialis szereto.. sorolhatnam napestig)..


Mielott megismertem volna, es oszinten szolva sosem gondoltam volna, hogy van valaki, aki ennyire hozzam valo.. a szeretom es a legjobb baratom is egyben :)

2016. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Türelmes és tisztel.

Igazi házsártos p-csa tudok lenni, soha nem lesz emiatt frusztrált vagy ideges, hanem megérti, hogy ha valami nekem fontos, akkor abból nem csinál nevetség tárgyát vagy nem gúnyolja ki, legyen az akármilyen kis semmiség. Mikor beteg voltam hozott nekem virágot meg gyógyszert, és eltűrte, hogy egész nap rinyálok, hogy én milyen sz-rul érzem magam. Én türelmetlen vagyok, ha elvesztem a fejem, mindig ő mondja, hogy nyugodjak le, legyek türelmesebb stb.

Ha egy csaj flörtöl vele és én nem vagyok ott, elküldi, hogy bocs, de barátnőm van, ami azért elég ritka, egy csomó pasi minimum a flörtbe belemegy. Rá se nézne másik nőre, ha nem vagyok ott. Ha meg ott vagyok, akkor együtt nézzük őket :D Soha nem hozna kellemetlen helyzetbe azzal, hogy tiszteletlenül, vagy elfogadhatatlanul viselkedik társaságban,vagy sosem mondana olyasmit, vagy csinálna olyasmit, ami miatt én tűnnék fel egy idiótának vgy megalázottnak. Soha nem trivializálja azt, amit szeretek. Imádok sminkelni, divatolni, nem szokott sosem izélni, hogy minek sminkelem magam, úgyis szebb vagyok smink nélkül, minek veszek már megint cipőt, meg ez olyan baromság, sőt ha úgy van, szívesen eljön velem vásárolni, ő mutatja a rúzsokat, hogy "és ez a szín tetszik?", és mindig megdicséri, hogy milyen szép a sminkem, mert tudja, hogy ez nekem fontos, én ezt szeretem, és sok időt töltöttem vele, és tisztel annyira, hogy ne csináljon az egészből egy viccet, hanem komolyan vegye, és őszintén értékelje is, és szeret annyira, hogy ténylegesen foglalkozzon azzal, ami nekem fontos (még akkor is, ha neki nyilván nem érdeklődési köre a sminkelés, meg a ruhák, de az én kedvemért, ha esetleg együtt megyünk vásárolni, arra a pár órára tud áldozatot hozni és segítőkész lenni, nem az a fajta, aki a bolt előtt dekkol, míg én pénzt költök, hanem mint egy tényleges társ(!!) szívesen jön velem és segít választani), és nem érezteti velem, hogy hülye vagyok, amiért ez meg az az érdeklődési köröm. Egy tök jó, figyelmes, kedves ember, úgyhogy örülünk :D

2016. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hatalmas szíve van. nincsen benne egy csepp rosszindulat sem.
2016. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!