Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex öccsével összejönni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex öccsével összejönni? Nagyon "meredek"?

Figyelt kérdés

Míg a testvérével voltam alig találkoztunk. 2 éves kapcsolat volt, de ő külföldön dolgozott kb. 5x találkoztunk. Jófejnek tartottam, de természetesen nem érdekelt. Ő szintén így volt velem. Összesodort most az élet vele, munka miatt sokat találkoztunk, beszélgettünk és közelebb kerültünk egymáshoz.

A testvéréről azt tudnám elmondani, hogy nagy szerelemnek indult, de hamar el is múlt, rájöttünk, hogy semmi nem tart már össze. Azóta, 3 éva szakítottunk, tartjuk a kapcsolatot, évente 2 telefon, pár havonta írunk egymásnak. Anyukájukkal szintén hasonló formában. Ő szeretett, ahogy az apjuk is. Nem tudom mit szólnának hozzá ők sem. Mennyire vennék zokon.

Tudom, hogy ezt elsősorban nem nekem kell lerendezni, hanem kettőjüknek, de sokat agyalok rajta. Merjem e bevállalni, hogy esetleg törést generálok közöttük. Nagyon kedvelem, ő is engem, ezt érzem, de biztosak még nem vagyunk az érzéseinkben. Még én várnék a dologgal, ő azt mondja kicsit úgy érzi elárulja így, hogy "titokban" vagyunk együtt. Megértem, de félek még. Nem is abban nem bízok, hogy nem lenne tartós, mert làtok, érzek benne lehetőséget, csak nem tudom "szabad" e ebbe belebonyolódni. Sok bennem a kérdés. Talán csak egy kis megnyugtatást várok...


2016. ápr. 1. 18:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
96%
Vigyázzon az asszony következő prėdád az apjuk lesz átmėsz az egėsz családon.😂
2016. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Az egész családon végigmész? Legalább lesz közös téma.
2016. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Na ezért nem jó kiststvérnek lenni.

Egész életedben a nagytesó levedlett cuccait kapod.

2016. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat ha lehet. Örülök, hogy senki nem volt soha megkérdőjelezhető szituban
2016. ápr. 1. 18:26
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
igen,ez elég meredek. főleg úgy, hogy két év azért nem kevés idő.
2016. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez igazából attól függ, ők milyen hozzáállásúak, meg hogy mit gondolnak rólad. Ha normális, emberi viszonyban tudtatok maradni, ha biztos vagy benne, hogy nincs benne seb, akkor meg kéne pedzegetni a témát. Engem személy szerint nem érdekelne, ha bárkim összejönne az exemmel. Azért az exem, mert valami nem működött köztünk, de tudtunk emberi viszonyban maradni, nem feszélyezne a társasága. De ez nagyon emberfüggő. De a legjobb az lenne, ha az öcs beszélne a bátyjával, végül is ők vannak közelebb viszonyban, talán őszinte választ lehetne belőle kicsalni. De ez tényleg egy kínos szituáció. Óvatosan!
2016. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem voltam hasonló szituban, mivel én nem akarom, hogy átmenjem rajtam egy egész család. Ha eleve jó kapcsolatban vagyok az exemmel és az anyjával, nem rontom el egy ilyen nagy hülyeséggel az egészet azzal,hogy a viszkető p.námra hallgatok.
2016. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Én nem mennék bele ilyenbe. Nagyon meredek.
2016. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Így nem csak testvérek, hanem lyuksógorok is lesznek...
2016. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az.

Én is rákérdezek, legközelebb az apjukkal? :d

2016. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!