Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex öccsével összejönni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex öccsével összejönni? Nagyon "meredek"?

Figyelt kérdés

Míg a testvérével voltam alig találkoztunk. 2 éves kapcsolat volt, de ő külföldön dolgozott kb. 5x találkoztunk. Jófejnek tartottam, de természetesen nem érdekelt. Ő szintén így volt velem. Összesodort most az élet vele, munka miatt sokat találkoztunk, beszélgettünk és közelebb kerültünk egymáshoz.

A testvéréről azt tudnám elmondani, hogy nagy szerelemnek indult, de hamar el is múlt, rájöttünk, hogy semmi nem tart már össze. Azóta, 3 éva szakítottunk, tartjuk a kapcsolatot, évente 2 telefon, pár havonta írunk egymásnak. Anyukájukkal szintén hasonló formában. Ő szeretett, ahogy az apjuk is. Nem tudom mit szólnának hozzá ők sem. Mennyire vennék zokon.

Tudom, hogy ezt elsősorban nem nekem kell lerendezni, hanem kettőjüknek, de sokat agyalok rajta. Merjem e bevállalni, hogy esetleg törést generálok közöttük. Nagyon kedvelem, ő is engem, ezt érzem, de biztosak még nem vagyunk az érzéseinkben. Még én várnék a dologgal, ő azt mondja kicsit úgy érzi elárulja így, hogy "titokban" vagyunk együtt. Megértem, de félek még. Nem is abban nem bízok, hogy nem lenne tartós, mert làtok, érzek benne lehetőséget, csak nem tudom "szabad" e ebbe belebonyolódni. Sok bennem a kérdés. Talán csak egy kis megnyugtatást várok...


2016. ápr. 1. 18:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha nem próbáljátok meg sose fogjátok megtudni működött volna e vagy sem. Ne foglalkozz azzal más mit gondol, csak magatokkal.
2016. ápr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz. Az anyjával a jó viszonyt elfelejtheted, hát milyen nő az, akinek mindenki kell? Félteni fogja tőled a fiát és utálni fog. A férjét is, igen. Hisz nálad sose tudni.
2016. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!