Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme utcán nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme utcán nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos jobb ötletem nincsen ettől. A többi sem vezetett túl sok eredményre, nincs túl sok barátom, akik között összejöhetnék egy nővel.


Ja nem vagyok jóképű, izmos-tetovált, nagy dumás, vagány menő stílusú sem. 28/F


2016. ápr. 1. 19:42
 1/5 VirágésBence ***** válasza:
Ha nem vagy magabiztos nincs esélyed. Egyébként átlagos kinézettel, magabiztosan, de visszafogottan simán lehet ismerkedni, nekem nem egy haverom hatalmas kocka, átlag kinézettel és nem túl jó beszélőkével, mégis van barátnőjük, mert van önbizalmuk.
2016. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Önbizalmat, önbecsülést nem tudok sehonnan meríteni. :((
2016. ápr. 1. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jóképű, akkor nincs.
2016. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát rendkivül megnyerő stílussal és megjelenéssel kell bírnod ahhoz, hogy ne legyenek élből elutasítóak. Itt, amikor rákérdeznek, mindig elmondják a nők, mennyire nem értékelik, ha egy idegen pasas közterületen leszólítja őket.
2016. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vesztenivalód nincs. Menj oda egy lányhoz aki egyedül ül egy padon.

Én mindig abból indulok ki, hogy ha én lennék fordított helyzetben akkor örülnék-e, ha egy lány odajönne beszélgetni.

2016. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!