Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogy rengetegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, hogy rengetegen nem a korabelieknél próbálkoznak?

Figyelt kérdés

14-16 évesen a korombeli lányokon voltam meglepődve, hogy kb az emberre sem néztek, a saját korabeli fiúkkal nem nagyon foglalkoztak, rengeteg lány ismerősömnek, akik ekkor 14-16 évesek voltak, mindig 3-4 évvel idősebb csávója volt. Most leszek 20, a korombelieknél most sincs szinte esélyem, nagyjából rám se néznek, de a 3-4 évvel fiatalabbak annál inkább. Ezzel nem is lenne baj, ha szellemileg(Ne vegye senki sértésnek, majd rájön minden fiatalabb később, hogy bizony mennyivel érettebb az ember idősebben.) azt a szintet képviselnék, mint egy 20 éves. Ami persze irreális elvárás, ez csak egy feltétel. Tehát itt az "élettapasztalatra" gondolok, a szellemi érettségre, stb. Volt pár fiatalabb lány, akikkel próbálkoztunk, de nem léptem velük 1-ről a kettőre, mert tudtam, hogy nem lenne meg az összhang kettőnk között a korkülönbség miatt. Lehet, hogy testileg, fizikailag nem lenne baj, de azért kell az intellektuális együttműködés, összhang is, ami nekem sosem volt meg ezekkel a fiatalabb lányokkal.

Az is igaz, hogy nem nézek ki annyinak, mint egy 20 éves, 17-18 max, amennyit kinéznek belőlem, de most ez nem olyan lényeges. Szóval?


2016. ápr. 1. 23:53
 1/6 anonim válasza:
Hallod ilyen kérdésekkel ne ide gyere mert itt senkinek sincs min. 1 diplomája ebből senki sem ért semmit :D
2016. ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig ez volt. A jobb nőket benyúlják az idősebb pasik. Aztán ez majd 30 körül megszűnik.
2016. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez szerintem elég egyszerű, te mondjuk 15 éves fejjel mit választanál fiúként, egy 14-15 éves lánnyal jársz, vagy egy 18 évessel? Szerintem az emberek nagy része a 18 évest választaná.

A lányok meg megtehetik, hogy válogatnak, mert a fiúk a farkukkal gondolkoznak, ha látja, hogy kb 0 esélye van egy korabelinél, mert ő még ráér, nem hajtja a farka, akkor megy egy fiatalabbhoz, aki örömmel összejön vele.


Elég érthetetlen lett így visszaolvasva, de remélem levágod a lényeget, nem volt kedvem újrafogalmazni.

2016. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az első kérdés és pár mondat után azt vártam hogy egy 15 éves srác írja ezt, utána írtad hogy 20 vagy, ezután megválaszoltad a kérdést hogy megérted a dolgot mert most már van neked is esélyed a fiatalabb lányoknál

meg ha tényleg van annyi eszed és élettapasztalatod akkor fel tudod dolgozni ezt az egész témát 5 perc alatt, nem értem mi a kérdés akkor

2016. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányok nagytöbbsége mindig is a pár évvel idősebb fiúkat szerette, nincs ebben semmi rendkívüli.
2016. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bénán csajozol, ennyi a válasz erre a hosszú kérdésre.
2016. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!