Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnét lehet tudni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét lehet tudni hogy egy férfi akar valamit? Irni szokott a faceebokon hogy hogy vagyok, hogy aludtam stb?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Kit érdekel? Ha tőlem olyat kérdezne egy férfi, hogy hogy aludtam, letiltanám.
2016. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Kiéve ha valamilyen alvási zavarom van.
2016. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

írni szokott facebookon?

hát ez nem semmi!szerintem hamarosan a kezedet is megkéri!



amúgy iróniát félretéve. ha akar valamit,akkor elhív találkozni, nem interneten hülyéskedik.

2016. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Az elsővel teljesen egyetértek . Még a férjemmel sem téma hogy aludtam.
2016. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Ezt a sok irigy beszólást...Én egy pillantásból megmondom, ha egy férfi akar valamit. Annak idején abból tudtam meg, hogy nagyon tetszem egy fiúnak, hogy nem mert rámnézni. Ha véletlen rámnézett, azonnal lesütötte a szemét. De akkor még olyan fiatalok voltunk, akik el tudnak pirulni. Nem tudom, ma még el tudnék-e pirulni. Aki később a férjem lett, az soha nem pirult el miattam. Ha valaki nagyon rámenős, az valószínű mással is az, vagy még nem elég sebezhető, nem szeret még annyira, de ez attól is függ, hol tartotok az ismerkedésben. Mielőtt elhív randizni, nyilván puhatolózik, van-e esélye, szóval szerintem jelent valamit, ha faggat facebookon és próbál szóra bírni. De ezt egy nő úgyis érzi, az irigyekkel meg ne foglalkozz.
2016. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Felnött párkapcsolatok kategória. Különben akar valamit az egyértelmű. Ha ritkán akkor barátkozik,unalamában neked ir tehát jelentessz valamit. Ha szinte minden nap akkor, kapcsolatot.
2016. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem férfi az, hanem még kisfiú, ha így ismerkedik.

és a válaszokban semmi irigység nincs.

mégis mire lenne bárki irigy? hogy facebookon megkérdezik tőle, hogy aludt?

szerintem ez nem irigylésre méltó, hanem megmosolyogtató.

egy férfi nem így ismerkedik.

gondolom a kérdező sem egy felnőtt, érett nő, hanem egy nagyon fiatal lány/nő.

különben tudná, hogy tetszik valakinek.

az irigyező válaszoló sem adott kézzelfoghatóbb választ, mert nem gondolom túl jellemzőnek azt, hogy a férfi rá sem mer nézni a nőre, aki tetszik neki. ez is max általános iskolában jellemző.

sokkal reálisabb, hogy állandóan próbálk a közelében lenni, mondvacsinált indokokkal szóba elegyedni vele, épp ugyanakkor ugyanott megjelenni, stb.

2016. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Köszönöm -panna-123 kedves üzenetét, ilyenekre csak nyilvánosan reagálok.


"Te annak is örülnék ha legalább egy férfi hozzádszól, mert hogy farkat évek óta nem láttál az biztos."

2016. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Komolyan, hogy aludtál. Ilyet a tesómtól kérdeztem utoljára, amikor nagyon beteg volt, és széthányt mindent.


A "milyen napod volt?" sokkal normálisabb. Ez úgy hangzik, mintha töltött volna már időt emberek közt. Az alvós olyan, mintha intimkedni akarna, fura.

2016. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ki az a panna123? Nem tudom.


Szerinted ki ő, anna8905?

2016. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!