Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikünk értelmezte helyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk értelmezte helyesen a szituációt?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt a barátom felvetette, hogy mikor megyek vissza

vasárnap az albérletbe másik városba, kikísérne a vonatállomáshoz.

Mondtam neki, hogy inkább ne mert nem akartam megint elérzékenyülni, de

legbelül vágytam rá. Este azt beszéltük meg, hogy mivel másnap csak délután megy a vonat, így előtte még beszélünk a dologról. Másnap nem kelt fel időben, csak mikor már a vonatom is elindult, így nem jött ki elém és nem is tudtunk beszélni előtte, így csalódott voltam, de a

történteket megbeszéltük és a barátom mondta, hogy meg fog lepni az állomáson máskor.

Következő héten visszamenetelkor ismét vártam, hogy ott lesz, bár nem beszéltünk meg semmit ezzel kapcsolatban (én nem is gondoltam, hogy meg kéne, mivel a meglepetés pont erről szól) és eléggé csalódott vagyok, mivel nem jött el,

amit a barátom nem ért teljesen, mert ő meg akart lepni, de egy másik időpontban.

Melyikünk értelmezte helyesen a szituációt?

A kérdés mindkettőnk által közösen írt, úgyhogy nem az egyik fél elfogult oldala.


2016. ápr. 3. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátod. A meglepetést nem lehet elvárni, majd meglep amikor akar, ez nem időponthoz kötött dolog.
2016. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy "máskor" és nem azt hogy "legközelebb", így a barátodnak van igaza. (Amúgy meg fura hogy ezen problémáztok, de semmi közöm hozzá.)
2016. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A máskor meglep nem azt jelenti, hogy a következő alkalommal lep meg :).

Amúgy egyikőtök sem értelmezte helyesen, mert félreértettétek egymást. Fogalmazzatok pontosabban, és akkor nem lesz gond legközelebb :).

2016. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Félreértettétek egymást.

Amúgy a legelején hibás vagy.Máskor ha valamit akarsz,akkor ne az ellenkezőjét mondjad.Nőként írom,hogy néha az Isten nem igazodik ki némelyik nőn.Te is egy ilyen példány vagy,hogy elvárod a gondolatolvasást,aztán a pasi meg nem tudja eldönteni,hogy mit is akarsz.

2016. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4.: azt nem veszed figyelembe, hogy ha felkelt volna időben a barátom, akkor lett volna esély arra, hogy beszéljünk a dologról, ahogy előző este megbeszéltük.
2016. ápr. 3. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szegény pasi.Ha a szexet is ennyire egyeztetni kell,akkor gondolom milyen gyakran juthat puncihoz.:-D
2016. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátodnak van igaza. Azt beszéltétek meg, hogy ne kísérjen ki, tehát nem kísért ki. Utána megígérte, hogy majd egyszer meglep. Te meg ezt nem vártad meg, hanem megsértődtél, hogy legközelebb nem jött ki eléd. Én nő vagyok, de komolyan mondom, nem értem az ilyen nőket, mint te. Ha azt akarod, hogy menjen eléd, mondd neki, hogy menjen eléd. Ha azt akarod, hogy ne, akkor mondd, hogy ne. A férfiak a szavakból értenek, nem gondolatolvasók. Mégis honnan kellett volna neki tudnia, hogy te azt akarod, hogy kísérjen el, ha előző nap kifejezetten mondtad neki, hogy ne tegye? Bezzeg, ha kikísért volna, akkor meg olyan kérdést írtál volna ki másnap, hogy "megbeszéltem a barátommal, hogy ne kísérjen ki a vonatállomáshoz, mert nem akartam elérzékenyülni, de ő akaratom ellenére mégis megtette, miért nem ért a szóból?"
2016. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!