Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat elején, az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat elején, az első két randin mitől tűnhet egy nő túlzottan könnyelműnek? Miket tegyen egy nő, hogy a férfi minél hamarabb jelentkezzen, a következő alkalmat minél inkább várja, sőt már együtt szervezzék?

Figyelt kérdés

Túlzottan könnyelmű=amikor azt hiszi a férfi, hogy az a nő biztos sok férfival volt már, sőt akár többet is tart nyeregben.

Köszönöm a válaszokat :) 28 L



2016. ápr. 5. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%
aki szexkapcsolatba belemegy már könnyelmü
2016. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nem tudom, én elvből élesen elkülönítem a szexkapcsolatot és a hosszútávú kapcsolatot: soha nem kezdenék hosszútávú kapcsolatba egy olyan csajjal, aki belement egy szexkapcsolatba, mert az már könnyűvérű.


Vannak olyan nők akik jók egy szexkapcsolatra, de azt meg kell válogatni, akit feleségül veszel és gyereket akarsz tőle.

2016. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12. Szexkapcsolatba általában beleegyezik mindkét fél és nem szabad annak megtörténnie, hogy lejjebb értékeled a másikat. Lehet nem kezdesz vele hosszútávú kapcsolatot, de könnyűvérűnek se nevezheted. Az a könnyűvérű, aki mikor ismerkedik a férfiakkal mindig hamar odaadja magát. Szexkapcsolat lényege, hogy jól érezzétek magatokat kötöttségek nélkül, és lesz legalább rendszeres szexuális életetek. Ha pedig az egyik megismerkedik valakivel abból nyugodtan kiléphessen és ez ne csípje a másik orrát. A szexkapcsolat erre való és mindegy, hogy nőről vagy férfiról van szó, mindkét nemnek ugyanaz a célja vele, egyik nem se legyen kevesebb tőle.
2016. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Kötözd le és gyújtsd rá a lakást tuti ott marad! :D
2017. aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
..amúgy én teherbe estem az nem használ!..:(
2017. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!