Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő magyar én roma, járjak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő magyar én roma, járjak vele titokban?

Figyelt kérdés

18 év feletieket kerdezem!!

Van egy fiú akivel más a baráti körünk, ő tanult én nem, és az ő családja és rokonjai "úriak", mi még cigányok vagyunk és nem hinném hogy jól kijönnének a családjainak. Nem lehetne máshogy megoldani nem akarom hogy rólunk beszéljenek. Inkább este kiszökök hozzá és kész. De nagyon szeretem !! Csak hát a titokban járás se tarthat örökké. Vélemények?? Ti mit csinálnátok egy ilyen helyzetben?


2016. ápr. 6. 00:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
"Én rendes cigány vagyok!!.... de akkor is ők olyan gazdag úri parasztok!!" szép.
2016. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
En a helyedben otthagynam a csaladot, mert ok csak visszahuznak a mocsokba. Elmennek tanulni, es nem fikaznam a parom csaladjat, hanem buszke lennek rajuk, es en is olyanna valnek, mint ok. A ciganyok itt cseszik el mindig, hogy elintezik egy legyintessel, hogy az ugysem sikerulne, mert oda szuletni kell. Pedig ez faxsag. Aki akar, ki tud torni a posvanybol, de tennie kell erte, es nem elheti a mintakent latott naplopo eletet. Nezd meg pl a szinesz Csanyit. Dolgozik, megbecsult feher eletet el, pedig cigany. De o tenyleg tobb akart lenni, mint a semmirekello fajtaja, es tett is erte. Es megcsinalta, nem is halt bele. Neked is menne, a kerdes az, hogy tobb vagy-e a suttyo csaladodnal, vagy nem?
2018. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!