Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire fontos a gyerek?

Figyelt kérdés

Ti terveznétek hosszútávú kapcsolatot olyan nővel,aki nem szeretne gyereket?

Általában a nőknél alap elvárás,hogy később családot akarnak alapítani,de mi a helyzet a férfiakkal,nektek is ilyen "fontos" a gyerek?


2016. ápr. 8. 14:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

Igen, semennyire.

40F

2016. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jó látni, hogy valaki még komolyan szeretne gyereket. Aki nem akar annak meg tényleg ne legyen inkább. Így nem lesz probléma.

20n

2016. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen mert már van két gyerekem, többet nem nagyon szeretnék, még kapóra is jönne ilyen nő.
2016. ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 trükkös válasza:
35%
Nekem mindig is fontos volt, most 36vagyok de még nem találtam meg az igazi nőt akivel igazi szerelemgyermekünk lenne.Amennyiben megtalálnám ezt a nőt akivel minden boldog lenne de nem akarna gyereketgyereket akkor is vele lennék örökre és biztosan Ő is akarna előbb-utóbb mert kiderülne mekkora a szerelem aztán se veled se nélküled lenne...Mindig minden kiderül!
2016. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Titusztitusz ***** válasza:
Nálam elég sajátságos ez a kérdés...Én magam ugyanis nem kedvelem a gyerekeket, és nemis szeretek vesződni velük, ráadásul sokszor rendkívül fáraszt, és idegesít is az apaszerep,ennek ellenére sohasem kezdenék olyan nővel aki nem szereti a gyerekeket, és nem akar gyereket...Minnél inkább látszik/látszott egy nőcin az, hogy JÓ, és ÖNFELÁLDOZÓ ANYA az illető, vagy valszeg az lesz idővel, én annál inkább vonzódtam/vonzódok mindig az ilyen hölgyekhez...
2016. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15!


Vajon miért van ez így nálad? :) Anyakomplexus?

2016. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Titusztitusz ***** válasza:
Aha..."Anyakomplexus"...Úgy látszik rosszul fejeztem ki magamat szokás szerint, ha ennyire félreérted az álltalam írtakat...Nem...Nem...Erröl szó sincs sohasem, inkább úgy kéne értelmezni a dolgot, hogy én mindig "sajátosan" szeretem a gyerekeket...ÁTTÉTELESEN...Nem közvetlenül, hanem AZ ANYJUKON KERESZTÜL...Szóval mint azt már írtam a fenti hsz-ben is, ÉN nemnagyon szeretek gyerekekkel foglalkozni-vesződni, ezért az "utódgondozásom" arra épül, hogy kerestem egy olyan hölgyet feleségnek, aki NAGYON JÓ ANYA, és vírtuózan érti a gyereknevelés művészetét...Van is 4 gyerekünk, akik tökéletes nevelést-gondoskodást-szeretetet kapnak az anyjuktol, az én szerepem pedig főleg arra korlátozódik, hogy ÉN meg az ANYJUK boldog életéröl gondoskodom...És ÍGY, áttételeken keresztül szeressem a gyerekeinket főleg...Úgy vagyok vele mindig, hogy mivel én a KÖZVETLEN apaszerepre alkalmatlannak érzem magamat, viszont mint jókinézetü férfi,mint társ,mint partner, és mint szerető, mindig is elsőrangu voltam és vagyok a mai napig is, hát igyekszem akkor arra a területre koncentrálni a tehetségeimet, amiben ELSŐRANGU, ÉS FELÜLMÚLHATATLAN VAGYOK...Így tehát nyugodt vagyok mindig:A nejem MARADÉKTALANUL BOLDOG az én ténykedésem álltal, a gyerekeink pedig maradéktalan érzelmi biztonságban nőnek fel, mivel az anyjuk is megfelelő érzelmi biztonság tudatában, és jó mentális kondíciók bírtokában végzi a nevelésüket...És ÍGY, akkor énis nyugodt vagyok teljesen...
2016. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!