Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, férfiak, lányok, fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak, lányok, fiúk akiket valaha megcsaltak, vagy akik megcsalták a párjukat! Mi (k) volt (ak) az ok (ok) hiányosság (ok)?

Figyelt kérdés

...és mi lett a végkimenetele? Gondolok itt például arra, hogy együtt van még az ex vagy ti, azzal a bizonyos 3. féllel, vagy volt-e "visszakönyörés", esetleg 4. keresése, akár újabb félrelépéssel.


A kérdést az ihlette, hogy (szerintem sok embert foglalkoztat) és sokan mondják azt, hogy aki ezt egyszer megtette az a következővel is meg fogja tenni, de szerintem ez így túl egyszerű. Ez körülbelül úgy hangzik, mintha tisztán hajlamnak lenne beállítva.

Az én álláspontom az, hogy az emberek alapvetően jók és csak az lép félre, aki nem kap meg valami számára fontosat a kapcsolatában, azaz nem a vele igazán összeillő emberrel van együtt és erre akkor jön rá igazán, amikor véletlenül, vagy direkt jobban megismeri a 3. felet. Ez érzelmi alapon működik inkább.

Szerintem a kizárólag testi, szexuális félrelépést helytállóbb lenne, ilyen egyszerűen "hajlamnak" titulálni, mint az érzelmi megcsalást.


Röviden az én sztorim: Én soha nem csaltam meg egy barátnőmet sem, engem csaltak már meg, arra nem vennék mérget, hogy testileg is, de érzelmileg biztosan. Nálunk a fő ok az volt, hogy egy hosszú, stresszes, nehéz időszakban nem adtam elég szeretet és törődést és hozzátartozik az igazsághoz, hogy már felhőtlenül szerelmes sem voltam (nyilván a lány sem). Egyébként egy hosszú és szép kapcsolat volt. :) Végkimenetelről annyit tudok (sok közös ismerőstől/baráttól), hogy nagyon egymásra találtak az új sráccal, összeköltözés és gyűrű a közeljövőben várható. (ezt nem rinyálásképp írom,- már nagyon régen történt, csak kellemetlennek érezném, hogy ilyet kérdezek, úgy hogy én nem mesélek, függetlenül attól, hogy anonim az egész)


Várom rövidebb, hosszabb sztorikat, véleményeket, ellenvéleményeket, tapasztalatokat is! :)

És aki szeretne írja le a korát is. |25| Béke\/



2016. ápr. 9. 01:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bocsi *10-15 év
2016. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!