Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi mitől vonzó egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mitől vonzó egy nő számára?

Figyelt kérdés
Külsőre milyen férfiak jönnek be a nők többségének. Mitől férfias egy férfi arca? Csak az arcot vegyük alapul most.
2016. ápr. 9. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így általánosítani,de annyi biztos,hogy a legtöbb nőnek az ápolt külsejű férfiak jönnek be,akik ízlésesek.Az arcuk inkább karakteres,mint babás,nem az a kislányos,nem tudom elmagyarázni. :D

kb ilyen:

[link]

2016. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Hát ezt elég nehéz megfogalmazni, mert egy férfi arc lehet 1000 féle...

Alapjáraton az arcélek, szemöldök, orr, áll, homlokmagasság határozza meg egy arc karakterét.


Ami negatívum szokott lenni (és akkor most lehet lepontozni):

-Brezsnyev szemöldök (túl sötét, túl vastag, összenőtt)

-ápolatlan, pattanásos, mitesszeres bőr

-rosszul választott frizura (ez nagyon sokat számít az összképen)

-szomorkás, karikás, mérges tekintet


Ha ezek nincsenek, akkor nem lehet annyira csúnya arca valakinek, hiába nagy az orra és vékony a szája, csapott a homloka esetleg.

2016. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagyon telt ajkak és a krumpliorr, meg a kerek arc nem tetszenek egy férfin. Inkább a szögletes arc, keskenyebb száj, ha jól áll neki az arcszőrzet, az sem hátrány.
2016. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem teltebb ajkaim vannak...akkor tehát ez hátrány
2016. ápr. 9. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kisfiús arcú, cuki srácok tetszenek. :)

Pl. ő:


[link]

2016. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, ez az én ízlésem, és különben is az összkép számít, nem a részletek. Telt ajakkal is lehet valaki vonzó.
2016. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!