Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a történetről?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem a gyomrom kavargott pedig csak elolvastam a cikket.


2016. ápr. 10. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Az jut eszembe, hogy múltkor néhány kérdésnél a pasik nem értették, miért is kéne elkísérni randi után haza a lányt, meg hogy az nekik kerülőút, és különben is...


Hát ezért. Mert akármi történhet. Még hogy a nők nincsenek veszélyben egyedül...

2016. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Beleolvastam, de elég volt ennyi.


Túlértékelt baromság. Azt meg sem fordult ennek a szerencsétlennek a fejébe, hogy direkt kezdtek el ilyenekről pofázni, hogy magukra vonják a figyelmet?


Az égvilágon semmi különös nincs ebben. Sokkal többre számítottam.


Ennél én sokkal durvábbat láttam a villamoson, például olyat, hogy egy manusz elkezdte verni az asszonyt, és valósággal rángatta le a villamosról, miközben a kiscsaj próbálta kiszabadítani [feltételezhetően az anyját] a manusz kezei közül.


Ez sokkal megdöbbentőbb volt, mint ez a hulladék, túlértékelt baromság, hogy jaj a romák XY dolgot mondtak...

2016. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oszinten ezek nem emberek es nem allatok mert az allatokba tobb esz szorult mint ezekbe.undorito az osszes mit kepzelnek magukrol?fuj belegondolva is szornyu h ilyenekkel szivok egy levegot.ahelyett hogy megtanulnanak irni,olvasni,szamolni es tisztessegesen elni lopnak,csalnak,eroszakolnak es segelyen elnek de a munka az budos viszont legyen etele,haza es tamogassuk h meg tobb ilyen szulemenyt szuljenek mert nem ismerik a Durexet.szanalmas az ilyetnem tamogatni kene hanem eltaposni.vannak kivetelek de nem sok.
2016. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Furcsa, hogy van olyan a 2-es válaszoló személyében aki még ezeket a férgeket védi.
2016. ápr. 10. 13:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos az adott vonalon valóban fordulnak elő hasonlók (naponta járok vele, ismerem). Kamasz fejjel én is sokszor futottam bele nemcsak agresszív "tesókba", hanem bőrszíntől függetlenül is mutogatós, taperolós bácsikba is.


A legdurvább talán az volt, mikor a mozdulni nem tudsz jellegű tömegben egy megálló alatt(!!!), mert ahogy tudtam, leszálltam, hogy inkább sétálok, szóval, a tömeg közepén kiverte rám egyszer egy csávó. De nem csak olyan odadörgölöm-perverzbácsi módon, hanem rendesen. Ragadt a ruhám, mire leszálltam.


Úgyhogy sajnos nem csak ők, de nagyon sok beteg ember mászkál ebben a városban. Én mindenesetre (törvényes vagy sem), paprikaspray-vel mászkálok már kizárólag. A legjobb fegyver egyébként ellenük annyi, hogy nem hallod meg, nem veszed észre. Mást nem tudsz tenni. A legtöbb esetben csak a szájuk nagy, élvezik a rettegést. Én pl. ilyenkor látványosan előveszem a fülhallgatót és zenét hallgatok, illetve fel szoktam hívni a páromat, hogy hallja, ha gond van. Ez általában le szokta állítani az ilyeneket.

2016. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es, miért, szerinted, ha ott van a pasi nem fogják megerőszakolni a csajt? Dehogynem, ráadásul még a csávóját s félholtra verik.


Egyébként azt gondolom, hogy elég szomorú, hogy az idős bácsin kívül mindenki hótt kssban ült. Elég gáz, de hiába, nagyapáink (kor emberek) még mertek konfrontálódni.

2016. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Furcsa, hogy van olyan a 2-es válaszoló személyében aki még ezeket a férgeket védi."


Az égvilágon semmi nem történt, csak jártatták a pofájukat, és keménykedte és kész. Ennél SOKKAL durvább dolgok történnek a világban, a villamosos storynál.


Ha annyira érzékeny vagy, hogy egy ilyen storyn kiakadsz, akkor javaslom, hogy külföldön a gettós negyedeknek a közelébe se menj, mert egy percet sem bírnál ki ott.


Hiába, vannak ilyen gyenge embere, mint a Kérdező...

2016. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ha te is ott lettel volna ugy belettel volna szarva h gatyat kellett volna cserelned.Tudod nem csak fizikailag lehet valakit terrorizalni hanem lelkileg is ami maradandobb na csak ennyit.Es h a kulfoldi gettok milyen durvak.jartal ott tudod ott milyenek?!gondolom nem akkor ne itelkezz masok felett.
2016. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

@22:27


Én ha ott lettem volna, egészen biztosan nem ijedtem volna meg, mivel nekem nincs annyira gyenge idegzetem, hogy az ilyen ki tudjon borítani. Ezek egyszerűen csak nagypofájú fiatalok voltak, akikkel tele van a világ, mondanak azok mindenféle baromságot, rájuk kell hagyni.


Igen, tudom milyen a külföldi gettó, voltam is ott, többször is. Szóval boldogan ítélkezek mások fölött, de hidd el, engem ez igazán nem érdekel.


A gyenge embereket általában azért szívatják, mert látják rajta, hogy gyenge. A kötekedő, nagypofájú emberek csak azokkal szoktak kötekedni, akikkel látják, hogy lehet. Velem nem mernek, mert a stílusomból is látszik, hogy velem ne jó ujjat húzni.

2016. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!