Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te szoktál azért bunkó lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szoktál azért bunkó lenni egy nővel, mert az valójában tetszik?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért van ez?
2016. ápr. 11. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes lehet az önértékelésed, ha ez számodra vonzó tulajdonság....
2016. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miből veszed, hogy ez nekem vonzó?
2016. ápr. 11. 20:07
 3/14 A kérdező kommentje:

Ja, leseett...

Úgy értettem a kérdést, hogy szoktál azért bunkó lenni egy nővel, mert az a nő tetszik neked, csak valami miatt úgy jön ki ez rajtad, hogy mégis bunkó vagy vele.

2016. ápr. 11. 20:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Hja, valami ilyesmi előfordult már, de nem azért voltam vele bunkó mert tetszett, csak simán láttam, hogy egy flegma pitsha , így nem igazán szimpatizáltam vele, hiába nézett ki jól. Normálisan nem nagyon lehetett vele beszélni, mert mindenkivel baromi lekezelően viselkedett, úgyhogy részemről maradt a bunkóság, szexuálisan vonzódtam hozzá, de semmi mást nem akartam tőle.
2016. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem. Vagyok annyira intelligens, hogy normálisan ki tudjam mutazni az érzelmeimet. De óvodában még én is bunkó voltam azzal, aki tetszett :)
2016. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írja, éretlen, ez 20 évesen még elmegy, talán.
2016. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha egy felnőtt férfi viselkedik így, annak mi az oka? Csak sezxuálisan vonzódik? Vagy pl. párkapcsolata van és így tartja magától távol az esetleges csábítót? Vagy egyéb? Pl. leragadt egy szinten? Sose volt sikere a nőknél?
2016. ápr. 11. 20:12
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bunkózni nem, viszont bizonyos határokon belül élcelődni, csipkelődni, játékosan kötekedni simán.
2016. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az oviban meg általános alsóban nyomják, amíg nem tudják kezelni a szitut, csak az igényt értik, hogy a kiszemelt lányzó figyeljen rájuk, foglalkozzon velük: hajhuzigálás és hasonlók. Mondjuk, én a lányomnak meg fogom tanítani, hogy ha őt b@..sztatják a fiúk, akkor lehet visszab@..sztatni nyugodtan, akármennyire nyomja az óvónéni, hogy "dehát csak tetszel a Petikének, hát örülj neki" = viseld mosolyogva a b@..szogatást a fiúktól, mer' az jó neked... már el is van ültetve a kis fejében, hogy felnőttként hogyan viszonyuljon a hímsoviniszta paraszt majmokhoz, és hogyan legyen közömbös a normálisak iránt, aki talán a tenyerén hordozná... bocsi, nagyon elkalandoztam.

Szóval a lényeg, hogy szerintem jó esetben ezt hamar kinövik a fiúk, és amíg tart, addig azért tart, amit az első mondatomban írtam.

2016. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat: "csak az igényt érZik".
2016. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!