Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha az utcán sétáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha az utcán sétáltok és észreveszitek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval ha az utcán sétálsz és észreveszed, hogy egy melletted épp elhaladó jármű vezetője egyértelműen téged néz, sőt te is nézed őt végig, akkor mi játszódik le benned?


Azért nézed annyira, mert "ki ez a csúfság" vagy mert "ki lehet ez, vajon ismerem valahonnan?" vagy pedig mert valamilyen oknál fogva felkeltette a figyelmed, érdeklődésed, esetleg tetszik vagy ilyesmi.


Megesik, hogy megnézek az utcán így lányokat és tökjó amikor összeakad a tekintetünk és szinte megáll az idő. Ritkán, de előfordul. Csak kár, hogy gyorsan tovább haladok aztán vége. És sokszor nem merek odanézni mert félek nehogy baleset legyen. Elgondolkodtam, ha ilyen van és megállnék és valami alibi szöveggel odamennék hozzá vajon hogy reagálna. Olyan kíváncsi lennék hogy reagálna az illető és hogy miért nem akarta levenni rólam a szemét. Szerintem teljesen átlagos vagyok, semmi extra nincsen rajtam kinézetben.


2016. ápr. 15. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Én ilyenkor arra gondolok, hogy "mi a f4szt nézel...?" Aztán eszembe jut, hogy valszeg ő is arra gondol, hogy én mi a f4szt nézek. Aztán megszakítom a szemkontaktust, és megyek tovább. x)
2016. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Előfordul ilyen, ha bámulnak "visszabámulok", mert azt gondolom, talán ismerem.
2016. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Arra gondolok mit bámul. ( nem szimpatikus mikor vezet és nem arra figyel hanem majd ki esik a kocsiból)
2016. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Mi az, hogy mit bamul? Tetszetek neki pl? Igy hogyan legyen szemkontaktus, ha egybol arra gondoltok, hogy mi a fszt nezel? Ocsem, ti neha olyan fogykosok tudtok lenni...
2016. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem feltűnően, hogy majd kiesek a kocsiból, csak úgy szolidan, ha lehet akkor inkább észrevétlenül. De aki visszabámul az egyértelműen tudja, hogy én is figyelem :)
2016. ápr. 15. 21:00
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Én legtöbbször nem nézek a kocsikba, mivel általában tükröződik a fény rajta, meg amúgy se jó a szemem és mire elsuhan az illető még befókuszálni sincs időm.

De előfordult már ilyen és ha valaki nagyon néz, akkor vagy arra gondolok, hogy miért néz ennyire, vagy arra hogy ismernem kéne-e.

De ha nekem tetszik, akkor én szoktam hosszan nézni, de teljesen más arckifejezésem van olyankor, úgyhogy szerintem le lehet vágni, hogy azért nézem, hogy miért néz vagy mert tetszik.

22L

2016. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
ha valaki néz vagy esetleg dudál is mindig úgy vagyok vele,hogy biztos összekever valamelyik ismerősével
2016. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Azt próbálom kinézni, hogy mennyire néz ki jól az alak. Meg épp azért visszabámulom, legyen egy pár érdekes másodpercünk, attól függetlenül, hogy tetszik vagy sem

20/l

2016. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elég rosszúl látok messzire :-) de igazából bármely eset lehet.vagy azért nézem mert hát ha ismerős,vagy ha jól néz ki,ha nem jön be,akkor csak rápillantok,hiszen annyi elég,hogy eldöntsem.
2016. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ~OnLány~ ***** válasza:

Ha néznek,elég gyorsan zavarba tudok jönni és önkéntelenül elmosolyodok.Nem azért,mert tetszik az illető.

De általában azért nézek meg valakit,mert valami érdekeset látok rajta,vagy mert ismerős és elgondolkodom,hogy láttam-e már valahol.

2016. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!