Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek erdemes jonak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erdemes jonak lenni mindig minden korulmenyek kozott?

Figyelt kérdés

van egy ferfi aki elegge megbantott (roviden annyi, hogy udvarolt aztan mikor jol magaba bolonditott visszalepett ) es en ugy erzem kicsit hulyet is csinalt belolem…

munka miatt nem tudom vele megaszakitani a kapcsolatot, igy neha talalkozunk es beszelgetnunk kell…nem tudom, hogy viselkedjek vele…..pl. nemsokara szuletesnapja lesz es nem tudom felkoszontsem-e tekintettel a helyzetre..viszont mint kollega megis illene felkoszonteni…

ezek aprosagok, de nem tudom hogy viselkedjek..a masik az, hogy alapbol probalok rendes lenni az emberekkel ..mindenkivel…es nehezemre esik nem rendesenek lenni ..


2016. ápr. 18. 08:57
 1/3 omba ***** válasza:

Nem választható a dolog, ha te jó ember vagy, akkor nem tudsz nem jónak lenni. Ne bánkódj ezen.

miért kéne egy munkatársat felköszönteni?

De mindegy: köszöntsd fel, nem jelent az semmit, senkinek.

2016. ápr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha megbántott és úgymond visszalépett, akkor én azt ajánlom hogy hagyd elmenni valamennyire.

Néha nézd levegőnek... Én azt ajánlom hogy semmi esetre se köszöntsd fel szülinapján! Ha jelentettél neki annyit akkor úgyis rosszúl fog esni neki és lehet hogy ezt meg is említi majd, de ha nem érez többet, akkor úgyis elfelejti majd hogy nem köszöntötted fel.

2016. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én soha egyik kollégámat sem köszöntöttem születésnapja alkalmából. Minek? Kollégák vagyunk és nem legjobb haverok.


Nem tudom, hogy ilyen kis ügyből miért kell mindenkinek elefántnyi dolgot növesztenie.


Megbántott? Akkor ne szólj hozzá. Attól mert nem szólsz hozzá, még nem leszel rossz. Főleg ha jogos a részedről a megbántódás és nem valami hülyeségen akadtál ki.

2016. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!