Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes egy férfi miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy férfi miatt munkahelyet váltani?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok belé már régóta, de nem lehet közöttünk semmi. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, mivel nap mint nap látom, és beszélek vele. Ti ezért váltanátok munkahelyet? Amúgy nem nagy szám a munkahelyem, de azért mégis biztos állás legalább. Nem tudom mit csináljak, nagyon el vagyok keseredve. Mit tanácsoltok?
2016. márc. 20. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem váltanod kellene.

Ameddig tudsz dolgozz a mostani munkahelyeden és közben küldj önéletrajzokat.

Megkérdezhetem miért esélytelen?

Sajnálom egyébként, voltam ilyen helyzetben.

2016. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert ő sajnos családos ember. Megkérdezhetem, hogy a te sztoridnak hogy lett vége?
2016. márc. 20. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
En kileptem miatta, ettol fuggetlenul ugyanugy szeretem es ugyanugy hianyzik:-)
2016. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok....munkahelyet készülök váltani, mert először csak megķívántam a férfit és kezdek többet érezni....részéről abban se vagyok biztos, h tetszem neki....
2016. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok:


Ugyanezért szerettem volna kilépni. A sors aztán úgy intézte, hogy kirúgtak. Már megbékéltem a helyzettel, rég volt. Az elején kegyetlenül hiányzott, találkoztunk is egyszer, aztán vége lett. Jobb volt így, mert nem akartam, hogy miattam hagyja ott a feleségét és a gyerekét. Nekem meg van egy szerető párom. :-) Szóval minden rendbe jött, veled is így lesz. Sok sikert!

2016. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!