Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyeneket mond a szeretőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyeneket mond a szeretőm, akkor már nem is a szeretőm?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Körübelül 2 hónapja van viszonyunk. Ő házas, két gyerekkel.

Tegnap együtt voltunk, én meg beteg vagyok, így nem volt túl sok energiám. Erre azt mondta, szó szerint : "Ha beteg vagy, vagy rossz kedved van, gondolj arra, hogy van valaki aki mindig veled lesz" Ez nekem tök fura volt, azért szerintem ilyeneket nem mond az ember a szeretőjének...

De amúgy elég sokat vagyunk együtt, sok közös programot csinálunk, volt hogy egy egész hétre eljött otthonról (céges utazás néven) és végig együtt voltunk...szóval nem abból áll a viszonyunk, hogy hetente kétszer megd.ug, de eddig nem gondoltam bele többet...

Szerintetek?


2016. ápr. 3. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Lehet többet érez már irántad, ezt csak ő tudja. Nem ítéllek el amiatt, hogy viszonyod van egy házas emberrel, mert ő is kellett hozzá.

Gondolj bele abba, hogy összejön veled és boldog leszel mellette. Ha a feleségét és a gyerekeit is átveri, és egy fiatal lányt tart szeretőnek, mennyire bíznál meg benne, ha üzleti útra menne?

2016. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Kolcsonadjak egy kest, es megolod magad vele meg a "ferfit" is?
2016. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én nem tervezek vele összejönni. Csak furcsa volt ez a kijelentése, és emiatt elgondolkodtam azon, hogy nem is olyan klasszikus "szeretői" a kapcsolatunk.
2016. ápr. 3. 12:44
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
De klasszikus. Előbb utóbb az egyik fél beleszeret a másikba. Ez lehet szeretői viszony vagy csak szexkapcsolat. 1. voltam
2016. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Miért olvasok mindennap minimum 4-5 ehhez hasonló szeretős kérdést, amikor elvileg a nők erkölcsileg makulátlan angyalok, és sosem mennének bele ilyen kapcsolatba? Most komolyan, nem tartjátok vércikinek, hogy jobb esetben is legfeljebb másodhegedűsök lehettek? Nem égő nektek ez a státusz?
2016. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem?

Szerintem keress magadnak egy egyedülálló fiút.

Büszke lehetsz magadra, meg ez a gerinctelen, patkány is, akinek a macája vagy. :)

2016. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ne akard megtudni mi lenne a válaszom arra, hogy: "Szerintetek?" :)


Undorítóak vagytok mind2en..! Nincs elég egyedülálló pasi az országban, pont a foglalt f*asz kell, de komolyan. Nem érzed totál megalázónak, hogy csak egy kapcarongy vagy, aki SOHA nem lesz első? Mert annyit azért nem érsz, hogy miattad hagyja ott a családot. De szívből kívánom, hogy majd a te férjed és gyerekeid apja is épp így dugjon félre a hátad mögött, egy 18 éves hülye libaval. Biztos jó érzés lesz.. Látom mostanság egyre kevesebb embernek jutott gerinc.


22L

2016. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem erről a kapcsolatról kértem véleményt, mert nem érdekel, mit mondtok :)
2016. ápr. 3. 14:18
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

#5: Lassan kezdenek őszinték lenni a nők.


Kedves kérdező, azt gondoltuk, hogy nem érdekelnek bizonyos jellegű válaszok a kapcsolatodról, mivel ha ehhez van (vagy inkább nincs) gerinced, akkor biztos nem más véleménye fog meghatni.

A dologról meg annyit, hogy ha többet érezne, lépne és veled lenne. Egyszerűen ha mi, pasik belövünk egy ilyen mondatot a nemhivatásoshivatásosoknak, érzékibb szexet kapunk. Ilyen egyszerű.

2016. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Attól még elég szánalmas vagy ;) és szégyen, hogy számodra ez fontos kérdés..mi lenne, ha veled csinálnák ezt fordítva? Ugye, úgy már nem olyan izgi ..:)
2016. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!