Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeritetek nagy esély van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritetek nagy esély van megcsalásra a későbbiekben ilyenkor? (Több lenn)

Figyelt kérdés

1. ha a srácnak csak 1 kapcsolata volt előtte, csak néhányszor szexelt

2. ha a csaj még szűz volt



Úgy értem hogyha egy párkapcsolatban az egyik fél nem élte ki magát, nincs nagy tapasztalata akkor a későbbiekben ez gondot okozhat-e, vagy simán lehet hogy leél 1 partnerrel egy életet


2016. ápr. 18. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
simán lehet, mert nem minden srác egy szexmasina és nem is mind gondolkozik a farkával...
2016. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon emberfüggő szerintwm. Vannak, akik megkattannak, "milyen lehet vajon mással?" "biztos, hogy jó ez így nekem?", mások pedig teljesen boldogok, mert kalandozások nélkül is tudják, mennyire szerencsések, hogy rátaláltak egy szerető társra.
2016. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En csak a férjemmel voltam, de mióta gondok vannak a szexel azota megfordult mar a fejemben hogy milyen lehet mással meg ilyenek es ez egyre többször. De nem hinnem hogy a megcsalásig eljutok. De ott van barátnőm ő is csak a férjével volt de eszébe sem jut az ilyesmi. Sok minden függ a kapcsolattól is.
2016. ápr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!