Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő után kezdtek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után kezdtek el egy párkapcsolatban közös jövőt tervezni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a közös nyaralásokra, összeköltözésre, eljegyzésre, házasságra, családalapításra.

Nektek mennyi idő kell, hogy ilyesmiről beszéljetek egy kapcsolatban a másikkal, ha minden rendben megy?

Tudom, hogy minden ember és kapcsolat más, igazából szubjektív vélemények érdekelnek, ki hogyan éli ezt meg.

Ha lehet, a válasz végére írjátok le a korotokat, nemeteket. :)


2016. ápr. 18. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Fél év, de minimum annyi hogy a kapcsolat már "több" próbát is kiállt és látni hogy van jövője, megbízunk egymásban. (összeköltözésre, eljegyzésre, házasságra, családalapításra.) Közös nyaralás viszont nem nagy dolog ahhoz nem kell igazán sok idő hogy eltervezze az ember.
2016. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Párom idősebb mint én így az elején tisztáztuk mik a célok hogy úgy fogalmazzak.

Amúgy talán az első év vége felé merült fel komolyabban a téma.

20/l és 29/ff

2016. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, de sztem olyan 1,5-2 év után beszéltünk gyerekekről, közös jövőről. Nem tudom, nem volt olyan, hogy "Akkor most nagy levegő és rákérdezek, hogy hány gyereket akar, meg velem akar-e", csak úgy az elejétől fogva beszélgettünk tervekről, vágyakról, és valahogy észrevétlenül belekerült a közös ház, meg a gyerekek. Visszatérve a konkrét válaszadáshoz: kb. 2 év után.

26/N

2016. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem értem a második válaszoló miért lett lepontozva...


Teljesen megértem, ha az emberek kapcsolat elején letisztázzák a szándékukat, de azért valahol furcsa. Mármint, addig rendben van, hogy az ember komolyan ismerkedik, vagy inkább kalandokra vágyna, de az, hogy erre alkalmas-e a 2 fél párként szerintem csak idővel derül ki.

Nagyon sok ismerősöm vág bele együttélésbe pár hónap után, amit szintén félig érthetőnek gondolom, félig kockázatosnak. De valószínűleg a saját bizonytalanságom mondatja ezt velem, ezért érdekel mások, némileg optimistább véleménye :)

A nyaralás valóban nem olyan nagy dolog, de mondjuk 1-2 hónap után mégiscsak korai, nem? Vagy ebben is én vagyok nagyon korlátolt?

Bevallom, kissé földhöz ragadtnak érzem magam ebben a témában lány létemre.

2016. ápr. 18. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!