Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Mit szóltok ehhez, ez igaz?

Figyelt kérdés

"Akiért nem kell tenni, az már nem is olyan érdekes."


Párkapcsolatban hogy kellene fent tartani a srác érdeklődését ilyen téren? Tenni akarjon, meg akarjon tartani!


2016. ápr. 5. 20:14
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

Hát bevallom 7 év párkapcsolat alatt, sok mindent megértem már, de erről még nem hallottam!

Inkább azt mondanám, hogy rózsaszín köd után, ahol nem törődnek egymással a felek, az a kapcsolat megy a kukába.


Sosem nyűglődtem azon, hogy a párom figyelmét fenntartsam. Amiket praktikákat meg szoktak mondani, hogy pikánsabb legyen az élet, az meg alapból jön. Nálunk megegyezés kérdése a dolog. Megbeszéljük a dolgainkat. Ha jó, ha rossz az a kapcsolatra nézve.

Senkit nem akarok magam mellett tartani aki nem akar velem lenni.

2016. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az idézett szöveg baromság.

Ha már valaki kapcsolatban van, akkor a kapcsolatot kell fenn tartani első sorban, azt ápolni, ami után automatikusan jön, hogy hogyan tartsuk fent a másik iránti érdeklődésünket.

Pl. sok beszélgetés, közös programok.

2016. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem tapasztalom. Mármint, nyilván arról van szó, hogy az a kapcsolat egészségére negatívan hat, ha "készpénznek vesz", mert annak szinte egyenes folyománya, hogy belekényelmesedik a kapcsolatba, de az nem azért rossz, mert már "nem olyan érdekes", csak érted, ebből lesz a "kihűlt a kapcsolatunk", "már elmúlt a szerelem...", és hasonló kijelentések.


Szerintem csak annyi a megoldás, hogy (nyilván a folyamatos kommunikáció mellett), rendszeresen programokat szerveztek magatoknak, eljártok társaságba, vagy bármi, ami ahhoz kell nektek, hogy úgy általában, ha egyedül lennétek, is jól érezzétek magatokat, csak mindezt együtt :) Nálam eddig bevált :)

2016. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ~OnLány~ ***** válasza:

Ezt én sem hallottam még igazából.

Ha szeretsz valakit,törődsz vele,odafigyelsz a másik igényeire,teszel érte,amit ő értékel,szóval már fenntartod is az érdeklődését,nem távolodtok el egymástól.

2016. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez böszmeség...
2016. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ~OnLány~ ***** válasza:

Amúgy jók a közös programok,de éppen az a lényeg,mármint a kérdező szerintem arra akar rájönni,mi lenne a megoldás arra,hogy ne unja meg a másik.

Szóval akkor talán egyedül is el kellene járnotok helyekre,hogy hiányozzatok,örüljetek egymásnak.

2016. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Baromság. Ez kb a tini kategória...

Egyébként meg ha kihűlt a dolog, felesleges bármivel is taktikázni. Előbb utóbb ugyis szakítás lesz.

2016. ápr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!