Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják le azt, aki itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják le azt, aki itt egy kérdésben leírja magáról, hogy kifejezetten szép/okos?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, és ha bárhol ezt leírtam a gyiken ott, ahol szükség volt hozzá (pl mik az elvárásaim-mit tudok nyújtani) szóval indokolt esetben, mindig leegoistáztak, beképzeltnek mondtak.. és ezt tapasztalom mindenkinél, aki magáról bármi pozitívat le mer írni.

Nem értem, egy anonim oldalon minek hazudna magáról egy értelmes ember? :D

Akkor meg?


2016. ápr. 19. 19:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

- Mert zavarja őket, hogy szerencsésebb vagy náluk.


- Vagy csak simán nem hiszik el.

2016. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Abszolút szépség nincs, ez tény, de én sem értem, miért baj, ha valaki nem gondolja magát bányarémnek. Közben meg egy nőnek/férfinak legyen önbizalma. Nem hiszem, hogy a kérdező, vagy a legtöbb ilyen kérdésre komolyan válaszoló azt állította volna, hogy tökéletes, és bármelyik nő/férfi azonnal a lábai elé vetné magát. Attól még lehet elégedett magával.

Én sem tartom magam csúnyának, gyakran udvaroltak/udvarolnak nekem férfiak, és alapvetően elégedett vagyok. Persze, mindig van min dolgozni, van min alakítani, és vannak olyan hibák is, amikkel együtt kell élni, mert nem lehet rajta változtatni. De ettől függetlenül is lehet valaki kiegyensúlyozott, magabiztos felesleges magamutogatás, meg önfényezés nélkül, elismerve az erősségeit.

De felesleges ezt taglalni. Sajnos valóban sok itt a troll és az önbizalomhiányos, magát sanyargató ember. Szomorú, hogy ahelyett, hogy segítenének egymáson, meg megfogadnák a tanácsokat, inkább gerjesztik a feszültséget. Felesleges velük foglalkozni, mikor így viselkednek.

2016. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

1es, én viszonylag sok kifejezetten szép, és okos embert ismerek. szerintem vannak közegek, ahol sok van belőlük.


nos, a szépség relatív, de vannak azok az igazán szép emberek, akiket a nép 90%a szépnek lát :D na én erről beszélek.


azt meg, hogy egy válasz/kérdés troll-e, elég egyértelmű szokott lenni.

2016. ápr. 19. 19:54
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Egy. Jó pap holtig tanul alapon akkor sem tartanám magam sem okosnak, sem műveltnek, sem intelligensek, ha a világ összes lexikonsorozatának tartalmát minden nyelven bemagolnám. Kettő. Ha mondjuk úgy néznék ki, mint az összes nő összes kedvence (színészek, sportolók stb.) egyetlen testbe gyúrva, akkor sem tartanám magam jóképűnek, mert ebben az esetben is lenne olyan nő, akinek nem jönnék be. Talán ezt hívják inkább egészséges önértékelésnek, szerénységnek, és nem azt, hogy SZÉP VAGYOK, meg OKOS VAGYOK, meg ISTEN VAGYOK. Herótom van ezektől az álságos önbizalombombáktól, akik egy kis nyomás hatására azonnal összeomlanak.
2016. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
#14, Ipkisz: az okos és a buta ember között egyetlen lényeges különbséget tudnék kiemelni: A buta azzal henceg amit tud, vagy amit tudni vél; az okos pedig belátja, hogy milyen sok olyan dolog van még amit nem...
2016. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ipkisz Láb, azért valahogyan mégis kell jellemezni az embereket :D


velem szerencséd lenne, mint sok más embernek, nekem sem lufiból van az önbizalmam :)

2016. ápr. 19. 20:37
 17/19 anonim ***** válasza:

Na, hogy bejött, amit mondtam :D Logikai hibák és komplexusok mindenfelé.


Az egészséges önértélekéshez az is hozzá tartozik, hogy az ember a gyengéi mellett az erősségeivel is tisztában van. Persze ahol versenyt szenvedni a divat, nem csoda, hogy kinézik azt, aki közelebb áll az egészségeshez.

2016. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom miért hazudnak az emberek egy anonim oldalon,de hazudnak az tény és főleg a nők.

Ezt persze nem rád értem.:)

2016. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem. Mert általában nem arról van szó ilyen esetben, hogy vki kérkedik vele, hanem pluszinfót ad egy kérdéshez, válaszhoz. Azzal nincs semmi baj, hogyha vkinek van önbizalma és látja az értékeit. Lehet jönni ezzel a szépség relatív dologgal, de azért van egy tömegízlés, egy médiaideál, amit a többség szépnek tart. A nagy többség nem fogja azt mondani egy Cindy Crawfordra, hogy ronda, sőt. Ráadásul ha olyan a kérdés, amihez kell ilyen háttérinfó (pl. miért jogos az elvárása, hogy egy jóképűbb pasival legyen, vagy hogy leírja azt, hogy nem ronda, amikor az a kérdés, hogy miért nem talál magának pasit... ha nem írja oda, minden pasas odaírja, hogy tuti azért, mert csúnya... vagy ha irigykednek rá emiatt).

Vannak olyan helyzetek, amikor jogosabb a beszólás, mert önbizalom és beképzeltség között van különbség, és utóbbi jogosan cs.teti mindenkinek a csőrét

- hogy lehet az expasim annyira szar ízlésű, hogy egy nálam SOKKAL RONDÁBB csajra cserélt le

- most akkor meleg a munkatársam, hogy nem próbálkozott be nálam, mert nálam MINNNNDENKI be szokott, és én mindenkinek tetszem

- mit kerülgetnek engem a csóró pasik, amikor a szépségemmel gazdagat érdemlek?

- anyám irigykedik a szépségemre, amiért 15 évesen nem enged nekem póthajat / műszempillát /p.csanacit hétköznapra?

2016. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!