Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy túl tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy túl tegyem magam (tovább lent)?

Figyelt kérdés

Hónapok óta azon töprengek milyen lett volna a közös életünk. Ő akart engem,számomra a korkülönbség volt a legfőb probléma (19 évvel idősebb nálam) és az hogy nem voltam szerelmes belé, mivel egy másik férfiért dobogott a szívem.Összejöttem azzal akibe szerelmes voltam, de az évek alatt sok probléma jelent meg a kapcsolatunkban ami miatt sokszor el is hidegültünk egymástól. Lassan megértettem hogy nem lesz olyan életünk amilyet én elképzeltem, amiről álmodoztam. Közben a másik férfi megnösült. Ő olyan életet tud biztosítani a feleségének amiről én álmodoztam. És ez nem csak az anyagiakra vonatkozik, sok olyan dolgot szeret amit az én párom nem szeret.

Egyik nap látott minket a párommal az útcán. Kocsival jött kb. 30km/h. sebességgel aztán lelasított hogy köszönjön egy ismerősének aztán amikor észrevett minket padlóig nyomta a gázt és elhúzott mint az ágyugolyó. Az egész utca halhatta az autó hangját.Ez csak az egyik jele hogy nem tudja elfogadni hogy nem őt választottam. Miközben én nem tudom elfogadni hogy nem lehet olyan életem a barátom mellett mint amilyet szeretnék vagy mint amilyet ő biztosít a feleségének.


2016. ápr. 19. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hozd letre magad azt az eletet amit akarsz. Miert kellene hogy barkire varni hogy biztositsa neked?
2016. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1esnek igaza van. Amúgy sem lett volna jó vele, mert nem voltál belé szerelmes. Legyél nyitottabb, nem csak ez a 2 férfi van a világon, hogy közülük kelljen választani.
2016. ápr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg nem csak ez a két férfi létezik. Azon vagyok hogy saját erőmből jobb életem lehessen csak még messze van a kiút.
2016. ápr. 21. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!