Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátnőm férjének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőm férjének hogy a felesége hamarosan megcsalja?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Ne. Ez a kettőjük dolga. Főleg, hogy még meg sem történt. Te meg szép kis barátnő vagy.
2016. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%

Na várjál. Ha neked van barátnőd, akinek férje van, akkor te vagy a szerető.

Ha el akarod mondani a férjnek, hogy hamarosan meg lesz csalva, akkor épp a ti dugásotokra hívod fel a figyelmét, nem?

2016. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Erre mondják, hogy Istenem csak a barátaimtól ments meg, az ellenségeimmel magam is elbánok.
2016. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Barát barátnő és lány vagyok én is
2016. ápr. 20. 16:26
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Én finoman figyelmeztetném, de úgy hogy ne tudja a barátnő.

Barátság ide vagy oda, nem lenne nyugodt a lelkiismeretem ha hallgatok. Az is bűnös, aki falaz neki.

2016. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, ha már elárulod a barátnődet, mert a te lelkiismereted tisztasága fontosabb, szóval ha már ilyen fejlett az erkölcsi érzéked, akkor legalább csináld nyíltan, és vállald fel a nagy igazságérzetedet, és ne sunyin, a háta mögött tedd! Ebben a formában ez nem korrektség, csupán szarkeverés, annak is a rosszabb indulatú formája.
2016. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Te nem vagy BARÁTnő,nem írom le mi vagy!
2016. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Itt nem csak a "kívülálló" lelkiismeretéről van szó, hanem arról is, hogy a férjnek joga van-e tudni, mi a helyzet. Erre pedig egyértelműen igen a válasz.

Ha pedig - bármilyen forrásból is, de - megtudja, az már rajta áll, hogy mit kezd az infóval. Az biztos, hogy nehéz helyzetben lesz, de még mindig így könnyebb érzelmileg, mint ha később jön rá. Akkor már nagyobb a megrázkódtatás, és az esély is arra, hogy vége lesz a házasságnak. Nem sokan tudják/akarják megbocsátani az ilyesmit.

Viszont tényleg csak akkor szabad beleelegyedni ilyesmibe, ha vitathatatlanul korrektek az infók, nem csak valami rossz pletyka az alapjuk.

2016. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Sztem a bnődet figyelmeztesd h ha megteszi köpsz.
2016. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Akinek ilyen barátja van annak nincs szüksége ellenségre....
2016. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!