Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akiknek már szoptat/szoptatott a felesége/barátnője és megkóstolták már az anyatejet?

Figyelt kérdés
Mihez hasonlít az íze?
2016. ápr. 20. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Nem is tudom mihez hasonló... tök édes de fura.

Amúgy miért is kérdés ez?

2016. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Izé, hát az úgy volt hogy alkalmi partnerem szülés után volt (pár hónappal) párja meg nem volt éppen. Szóval....véletlenül ahogy megfogtam a mellét rám spriccelt és igazából meg is kóstoltam. Olyan édeskés íze volt de igazából nem finom.
2016. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tejhez hasonlít, de édesebb és zsírosabb.
2016. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom Indiában ez nagy fétise a férfiaknak (érdekes, hogy máshol inkább titokban van jelen, sokan titkolják hogy kipróbálták ezt - sok ember meg azonnal anyakomplexussal von párhuzamot, ha valakinek ez bejön) Én biztos ki fogom próbálni ha lesz így feleségem... Ha nem akkor már nehezebb, de tényleg érdekel. Amúgy úgy tudom maga a "tej" egészséges és pl. az így táplált emberek erősebbek, mint a "tápos babák". (Nem tudom biztosan).


De elég izgató elképzelni ezt szóval... Lehet perverzió de engem érdekel :P

2016. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!