Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti belemennétek így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek így egy kapcsolatba? Hogy oldanátok meg a találkozókat?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy alapból minden klappol két ember között.

Van viszont köztük némi távolság. Nem olyan hatalmas: kettejük állandó lakhelye között kb 60 km van. A pasi a lakhelyén dolgozik (8-16-ig), a csaj pesten tanul (napi 1-2 órája van), pesten lakik albérletben, hétvégére hazamegy. A pasi lakhelye igazából nagyjából fél úton van a lány szülővárosa és pest között, de nem esik alapból útba. A srác inkább hétvégén ér rá, esetleg ha laza napja van munkában akkor hétköznap este, a lány meg inkább hétköznap, hétvégén sok a ház körüli munka otthon.


Szóval, ti ilyen helyzetben mikor találkoznátok a másikkal? Belemennétek a kapcsolatba így?


2016. jan. 12. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem megyek bele soha egy masik varosban lakoval. A tavolsag sajnos problema.
2016. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha mindketten nyitottak vagytok az utazgatásra, akkor nincs gond, ha csak egyikőtök lusta a buszozáshoz, vonatozáshoz stb, akkor halott ügy...

Én Székesfehérváriként jártam 2 évet pécsi csajjal úgy, hogy mikor csak tehettük, valamelyikünk ment a másikhoz... Azóta összeköltöztünk Budapesten :D

2016. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kizárólag ugyanazon városban, vagy a városom vonzáskörzetében (max 20 km) élővel tudok komoly kapcsolatot elképzelni.


Nem értem miért nem tud sok ember rájönni, hogy a távkapcsolat butaság és 50-ből 1 esetben működik maximum.

2016. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A csajnak suliba van egy két órája vagy annyi marad minden másra?:D Szóval ink. a hétvége klappolna mindenképpen. A lány akkor otthon segít a a pasi meg el tudna menni hozzá. Gondolom nem teljes 2 napon keresztül csinálja az otthoni teendőit,valamennyi ideje csak lenne rá.A csaj is néha ellátogathat a pasihoz ennyi.Ha nagyon nem megoldható és nyilvánb mindketten nagykorúak vagytok akkor költözzetek össze :)) Én is távkapcsolatban voltam (100km) igaz mi már dolgoztunk akkor.Hetente legalább egyszer megoldottuk a talit,de volt olyan hogy nem jött össze :S Mindegy végül is elég kitartóak voltunk mindketten.Kb fél év után összeköltöztünk és lassan 6 éve,hogy együtt vagyunk.Nálam nem okozott gondot a távolság,de ehhez olyan társ kellett aki szintén így gondolja.Nem biztos,hogy a közelben találkoztam volna olyannal mint ő.Nekem nem az volt a fontos,hogy helybeli legyen a kényelem miatt,hanem hogy le tudjam vele élni az életem :)
2016. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A leírás alapján,már elkönyvelted úgy, hogy NEM fog működni.


-a fiúnak hétvégén lenne jó

-a lány hétvégén a szüleivel van


Ha AKARJÁK egymást megoldják,ennyi!

2016. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ne viccelj, ismertem olyanokat, akik 5 évig jártak , egyik Szeged és Bp között ingázott, a másik Debrecen és Bp között . ráadásul az egyik orvostanhallgato volt, a másik szintén baromi elfoglalt.

őszintén, szerintem a pár honap utáni összeköltözés sokkal illuziorombolobb tud lenni, kimarad az udvarlás,randizás, a másik utáni vágyakozás időszaka, ami szebb ám..

60 km az semmi.

2016. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ja, a távkapcsolat nem butaság, és biztos vagyok benne, hogy nem csak 50-ből egyszer sikerül.

olyan ismerőseim is vannak, akik bár egy várobol származtak, az egyik fél Bp-re járt 5-6 évig egyetemre és kitartottak ez alatt. többet is. az egyik páros már 13 éve együtt van.

a kapcsolat szerelem szempontjábol sztem leggyorsabban az összeköltözés "ölheti meg" nyilván az élet természetes velejároja,és egy idő után meg kell lépni, de akkor is.

2016. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De utálom ezeket az ismertem dolgokat...


Én meg ismertem 100 olyat, ahol nem vált be. Na, most ki nyert?


Inkább statisztikákról, kutatásokról beszéljünk (akár idegen nyelvűekről is), mint saját tapasztalatokról.

2016. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem fogom a kedvedért összeszámolni, de akárhány tévkapcsolatot ismertem, ettől sokkal bonyolultabb helyzetben (nagyobb távolság, nagyon-nagyon elfoglalt felek), mindegyik működött. ok : működtetni AKARTÁK.

hazudni nem hazudok, ezek az emberek a baráti körömből kerültek ki, illetve osztálytársak voltak. már ezzel cáfolom a statisztikádat, hogy 1 az 50-hez lenne az esély egy távkapcsolatra. ugyanis nem attol fog nem működni egy kapcsolat, hogy távkapcsolat, hanem attol, ha nem akarják működtetni.

2016. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én szeretném ha működne, meg ő is azt mondja, hogy megoldjuk valahogy.
2016. jan. 12. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!