Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt megis hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt megis hogy erette?

Figyelt kérdés
multkor 1 szorakozo helyen voltunk,nagy buli,hangos zene, es nekem nem volt gyujtom igy a pasim (aki arebb allt) haverjatol kertem ongyujtot. (nem tul regota ismerjuk 1mast a csavoval) es mikor odaadta a gyujtot odahajolt hozzam es a fulembe sugta h ,,szamodra mindig van gyujtom,,. Szerintetek mire akart ezzel utalni?
2010. ápr. 7. 02:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bejössz neki
2010. ápr. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de en nemtom h ez pasiknal hogy mukodik, erre a dologra mar en is gondoltam, csak kivancsi voltam mas ember velemenyere is...hat akkor megsem gondolok hulyesegeket
2010. ápr. 7. 03:02
 3/6 anonim válasza:
100%
Lehet hogy szimpi vagy neki,de lehet hogy több ahhoz hogy eldöntsd szólítsd meg többször beszélgess vele egy kicsit.Ha továbbra is ad ilyen jeleket akkor tuti hogy tetszel neki!
2010. ápr. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andrewka ***** válasza:
59%

Bírom az ilyen kérdéseket. Egy apró bókot se tudsz hova tenni. Nagyon nem vagy te még nő, csak egy kislány, ráérsz a pasizással, bocs.


22/f

2010. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most oszinten mi a bajod a kerdesemmel? en csakh masok velemenyere vok kivancsi, h masok mit gondolnanak a helyemben! es nehogy mar pont te mond meg h menyire vagyok no v menyire nem! nem is ismersz! most komolyan enyire hulye kerdest raktam fel v mi?
2010. ápr. 7. 18:54
 6/6 A kérdező kommentje:
jah azt nem irtam bele a kerdesembe, de nem ez volt az egyetlen bok, dicserte mar a frizuram, a parfumom meg stb... csak amikor a gyujtos eset volt akor meglepodtem rendesen...
2010. ápr. 7. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!