Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy túlságosan érzékeny lettem mostanában?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy mostanában mindenféle kis zűrön el tudom magam sírni,mikor máskor ezt egyáltalán nem tettem.Erős,és határozott lány voltam eddig,most pedig minden ki tud borítani,még a legkisebb gondok is,vagy akár egy rossz iskolai jegy,amihez mindig pozitívan és optimistán álltam hozzá,és nem borultam rajta ki.2 hónapja szedek fogamzásgátlót,lehet ez az oka,de lehet nem.Ezért nem tudom mit tegyek.Ötleteket és tanácsokat kérnék szépen :-( (16 éves lány)
2008. szept. 23. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak te tudhatod mi áll a háttérben, én csak találgatni tudok. Lehet, hogy azt hiszed semmi baj, közben igenis van valami a felszin alatt. Amúgy a fogamzásgátló okozhat ingerlékenységet. Ha csak ettől van akkor jó eséllyel megszokod majd, tudtommal 3 hónap az átállási idő, hogy alkalmazkodjon a gyógyszerhez a szervezeted. Ötletek, hogy ne légy depressziv? na például légy sokat friss levegőn, egyél sok csokit, sportolj...
2008. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
akkor terhes vagy
2008. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó nem vagyok terhes:) Elsőnek köszii :-)
2008. szept. 23. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon érzékeny vagyok, sajnos (vagy nem sajnos) mindig is az voltam. Mondjuk a suliban nem sírom el magam a rossz jegy miatt.. (Igaz, egyszer sikerült, mikor megkaptam életem első 1-esét :) ) De Én is sok mindenen tudok sírni. Pl. ha valaki már felemeli rám a hangját, akkor már érzem, hogy valami nincs rendben. Persze attól függ, hogy ki. (családtagra gondoltam) És ez ellen Én sem tudok semmit tenni, hogy ne legyek ilyen. Barátommal is, ha van egy kis nézeteltérés, vagy elmondom mi nem tetszik, akkor már érzem, h könnyezni fogok nemsokára.. fogalmam nincs miért van ez, pedig próbálok erős lenni, de nekem egyszerűen nem megy... :( Bár Én nem szedek fogamzásgátlót... :P
2008. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
***
2008. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!