Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy kapcsolatban csak a lány posztol képeket, a férfi nem?

Figyelt kérdés
Mire lehet ebből következtetni?
2016. ápr. 24. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
A mi kapcsolatunkban én vagyok "rácsavarodva" a közösségi médiákra, mert kb. az összes közös képünket én tettem ki (nem kell 500 képre gondolni, havonta egyszer-kétszer tettem fel képeket), de ebből nem kell semmire sem következtetni. A barátom nem az a Facebookra posztolgatós fajta, én viszont szeretem megosztani a barátaimmal, ha ettünk valami finomat vagy voltunk valami szép helyen. Egyébként pedig oda van értem, és nagyon szeret, csak számára nem fontos a kapcsolatunk "hirdetése".
2016. ápr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na, erről van szó, amit 11-es mond.

Én pl az ilyen lányokat messziről kerülöm, mert nem sejtet semmi jót ez az attitűd...

2016. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%

Bírom, hogy sokak szerint csak két véglet létezik: aki soha nem rak fel képet, meg aki napi 20 szelfit lő fel, és elvonási tünetei vannak, ha nem nyomkodja :D

Nos, nálunk én néha teszek fel 1-2 közös képet (kb havonta-kéthavonta, ha megyünk valahova, vagy történik velünk valami), mikor vonatozok haza a barátomtól, akkor pont marhára ráérek ilyesmikre, nem a közös időnkből veszek el. Nem tudom, mások milyen embereket jelölgetnek ismerősnek, nekem olyan emberek vannak ismerősként, akikkel vagyunk olyan viszonyban, hogy érdekel, mi van a másikkal... Általában én s tök örülök, ha pl a barátnőm megoszt pár képet a hétvégi kirándulásról a párjával, szerintem tök jó látni, hogy jól érezték magukat, és ők is így gondolkoznak arról, ha én rakok fel képet.

A barátom néha megoszt 1-1 autós képet, aztán annyi, nem annyira aktív facebookon.

Nem tulajdonítok ennek semmi jelentőséget, ő ilyen, és kész. Nem szégyell, a barátai tudják, hogy velem van, bemutat mindenkinek, egyszerűen a fb nem érdekli.

Az nincs kint, hogy kapcsolatban vagyunk.

2016. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a srác intimebb dolognak tartja a párkapcsolatot, mint hogy azzal poszterezzen ki mindent. De az is lehet, hogy nem érdekli annyira a lány... ki tudja. Ebből messzemenő következtetéseket nem vonnék le.
2016. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!