Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távol tartani valakit hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távol tartani valakit hogy lehet, anélkül, hogy megbántódna? 20+n

Figyelt kérdés
Megismertem valakit 1,5 éve. Egy súlyos betegség miatt nincs közös jövőnk, nem tudok neki biztosat nyújtani, nem vagyunk még együtt, csak randizgatunk. Nem vagyok olyan helyzetben, munkahelyi/egyéb külső körülmények miatt, hogy eláruljam neki az igazat. Ha nem lennék beteg, vele lennék. Szerelmes vagyok belé, ő is az belém. Mit tegyek, hogy ne bántsam meg, mit mondjak neki?( Az igazat nem tudom elmondani, egyelőre.) Meg fogja tudni, de addig mit mondhatnék?
2016. ápr. 25. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan dolog,amit azonnal meg kell tudnia,nincs mese.

Neki kell eldöntenie,vállalja-e így veled a továbbiakat.

Ez így fair,bármilyen nehéz is.

Addig áruld el,amíg komolyabbra nem fordul a dolog,onnantól minden nehezebb lesz.......

2016. ápr. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fair titkolni, ahogy előttem is írták. Titokként add tovább neki, ha van benne bármennyi tisztesség, meg fogja tartani a titkod, akárhogy is dönt. Bennem is volt hasonló agonizálás, de én már jegyben jártam és esküvőre készültem, amikor egy rutin szívműtétet elcsesztek és szép lassan körvonalazódott, hogy nem kéne gyereket szülnöm. Erről és a félelmeimről is tudott a párom. Nagyon sok időbe telt, mire újra akartam az esküvőt és aznap is éreztem a nyomást, hogy nem szeretném senki életét és terveit ennyire átszabni. Nem az én döntésem volt, hogy ezek után legyen-e esküvő, hagytam időt gondolkodni. Ez ilyen.

Egyébként tök anonim módon leírhatnád, hogy mi a baj, sokkal tisztábban látnánk.

2016. ápr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fordított helyzetben Te örülnél, ha valakire 1.5 évet szánnál az életedből, beleszeretnél, etc, majd közölné, hogy bocs, elszúrtál ennyit, mert nem lehetünk együtt?


Mihamarabb mond el neki, akkor ő tud dönteni, hogy folytatja, és nem törődik a betegségeddel, vagy zavarja, és maradjatok barátok, esetleg többé nem keres.

2016. ápr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan lánnyal randizok, akivel egy betegség miatt nincs közös jövőnk.

Ő elmondta nekem. Nagyra értékeltem a dolgot. Persze nagyon szíven ütött. De azt az időt, amíg együtt lehetünk szeretnénk maximálisan kihasználni, bármennyire is rövid.

Azt írtad, hogy szerelmesek vagytok egymásba. Ha szereted, akkor mondd el neki minél hamarabb. Neki kell döntenie.

2016. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

>Nem vagyok olyan helyzetben, munkahelyi/egyéb külső körülmények miatt, hogy eláruljam neki az igazat.


Olyan nincs.


>Mit tegyek, hogy ne bántsam meg, mit mondjak neki?


Csak az igazat. Minél előbb, annál jobb. Tiszteld meg annyival a szerelmedet, hogy nem hazudsz neki.

2016. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!