Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordultatok már ki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordultatok már ki ennyire önmagatokból? Utána hogy néztetek magatokra?

Figyelt kérdés

Volt egy több, mint 8 éves kapcsolatom, aki tudni kell, hogy az első férfi volt az életemben. Volt egy nehezebb időszak és szakítottunk, ezután csak olyan dolgokat tettem, amiket, ha valaki a szakítás előtt azt mondja, hogy ilyeneket fogok tenni, kiröhögöm, ugyanis előtte sohasem tudtam volna ilyeneket elképzelni magamról. Buliztam, cigiztem, ittam, és ami a legmeglepőbb számomra, 2 hetes ismerkedés után lefeküdtem egy sráccal, persze annyi is volt utána. Elég nehezen tudom főleg ezt az alkalmi kapcsolatot feldolgozni, nem bántam meg, de ha eszembejutnak pillanatok, úgy belémhasít a szégyenérzet, hogy saját magamon is mosolygok kínomban. Voltatok már hasonló helyzetben? Persze azóta sem csináltam ilyet...


24 N



2016. ápr. 25. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne nagyon hangoztasd, mert az előítéletek ártani fognak :D
2016. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehogy hangoztatom, névtelenül meg nem árt :D
2016. ápr. 25. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó hogyne lett volna. Jó hát büszke nem vagyok rá, de az vesse rám az első követ, aki magába zuhant lelki állapotban még sosem tévedett és hibázott.


Elfogadtam a múltam. Azon már nem változtathatok semmit, csak a jövőn. Így kár rajta siránkozni. Fogd fel tanuló pénznek.

2016. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk azt nem értem, hogy hogyan sikerült ennyire "kifordulnod". Megirhatod akár privibe is (nem ismerkedés célból)
2016. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Exem is ilyen. 7 és fél évig tök hideg, érzékeny, önbizalom hiányos aki semmilyen alkoholt nem szeret, sem a virágokat és ki volt akadva ha valaki selfiezett. Szerinted? Előkerült a jegygyűrű lelépett és azóta mindennek az ellenkezőjét csinálja mint amilyen volt! Felmerül a kérdés ilyenkor,hogy ez meg volt benne vagy csak meghasonlott? Ez a nagy kérdés...
2016. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, még sokkal jobban is.

Ne szégyelld magad, semmi rosszat nem tettél és titkolnod se kell. Aki ezért elítél az annyit is ér. ehhez volt akkor kedved, ez van.

2016. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igenigen, bár nálam némiképp másabb helyzet volt, bulizni előtte is jártam. de mikor végetért az első (2éves) kapcsolatom mintha megkattantam volna.

utána jött egy srác, igaz nem két hét, hanem két hónap után, de megtörtén ami, és utána még jó párszor, nem egy kaland volt, én beleestem ő meg hol akarta, hol viszakozott, mint egy szappanoperába.:) történtek csúnya dolgok, amiket nehezen dolgoztam fel, hogy milyenné válok.

aztán szerencsére vége lett, már jól vagyok,és normális kapcsolatban.

2016. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!