Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti értékelitek az őszinteséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értékelitek az őszinteséget ha a párotok megmondja, hogy a pénzed a fő oka, amiért veled van?

Figyelt kérdés
először rosszul esett, de aztán végül is elgondolkodom, hogy ritka őszinte ... nem?
2016. ápr. 25. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Alkalmi partner esetén világos a dolog.
2016. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ertekelnm az oszinteseget de rosszul is esne egyuttal....
2016. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, értékelem az őszinteségét! :)

Aztán elküldöm a fenébe! Mert én olyan párra vágyom, aki elfogad engem, a személyiségemért van velem jóban, rosszban, nem pedig a pénzemért.

2016. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha velem csak a pénzemért van, akkor annyira hülye, hogy csak sajnálni tudom, mert ha összeadom az teljes vagyonomat, csak egy nagyobbfajta adósság lesz belőle a végén.
2016. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, értékelném, ha 70 felett vagyok, mert akkor nagyon mást nem tudnék felmutatni. Amugy meg ezt ha valaki a penzedre megy lehet érezni, használni kell ameddig jól esik, mivel o is csak használ téged.
2016. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
He-he! Akkor már nagyon csórónak kell lennie a szentemnek, hogy az én pénzemért legyen velem.
2016. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tehetős pasas lennék, és ezt a képembe mondaná, először nyilván szarul esne, hogy csak a pénzt látta bennem, mint értéket, de a kérdezőhöz hasonlóan én is elgondolkodnék, hogy ritka dolog ez a fajta kurázsi, őszinteség. Akárhogy is forszírozom, a pozitívum felé billen a mérleg nyelve, mert arra is rádöbbenthet a kijelentés, hogy más téren van még mit fejlődnöm (külső, érzelmi intelligencia, bármi). Tehát rövidtávon rosszul esne, hosszabb távon még akár profitálhatok is belőle.
2016. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bence_ ***** válasza:

Értékeld.

Ez egy tulajdonsagod.

Ha végig gondolod tuti, hogy a patod egészen másért van veled mint amit te gondolsz, hogy veled van.

Éppen ezért felesleges ez agyalni. Helyette Figyelj magadra. Neked jó vele? Ha igen akkor :)

Ő ugyan így gondolkodik. "Jó vele?"

Szerintem a melletted lévő tehetősség esik neki jól.

2016. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez rohadt gáz. Igen, őszinte. És? Ettől még nem jó, ha valaki csak a pénzért van valakivel. És mi van ha elveszted a jól fizető munkád? Elveszted a pénzed? Otthagy majd a búbánatos pi.csába. Normális értékrenddel rendelkező ember nem vágyik arra, hogy csak a pénze miatt legyen valaki mellette...illetve fordítva sem. És pont.
2016. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!