Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bizonyítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék bizonyítani az exemnek?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve volt egy rossz kapcsolatom. A vége megszégyenítés és kidobás lett(amit nehezen tudtam feldolgozni), nem az én hibám volt, megcsalt a ribi.

Gondolkodás után rájöttem, hogy a hagyományos értelemben vett bosszúval nem érek el semmit. Csak magamnak ártanék, ha neki akarnék rosszat.

A legjobb bosszú a siker, ezért érdekelne, hogy hogyan tudom kimutatni(és elérni) hogy sikeres vagyok?

(Vettem egy Vw golfot, főiskolába járok és mellette egy számomra jól fizető helyen dolgozok. Az az ezek voltak a céljaim rövidtávon, megvannak)


Facebookos képekkel szeretném bizonyítani. Milyen képekkel tehetem őt iriggyé, hogy rádöbbenjen mit vesztett? Nem visszacsábitani akarom, csak azt, hogy jöjjön rá kit dobott ki.

Nem szeretné provokatív lenni!

Nem fogok többet nőkkel semmit kezdeni, szóval a kamubarátnő kilőve.

Ötletek? 20/f


2016. ápr. 25. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
ha még egy év után is ezen jár az eszed, akkor nincs miről beszélni. Butus vagy, ha vele foglalkozol.
2016. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez elég gyerekes viselkedés... Bizonyítani az excsajodnak, h elveszített egy pénzes VW-s srácot? Azt akartad, h téged szeressen vagy a pénzedet???
2016. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudj, de ez szánalmas. Ne érts félre, nem bántani akarlak, a nő is az, amiért megcsalt. De ennek semmi értelme, ne egy ribinek akard bizonygatni, hogy vagy valaki. Mi értelme? Mit számít a véleménye egy ilyennek? Nem attól fogja megbánni, amiért képeket pakolsz fel a "boldogságodról",meg arról,hogy neked aztán van pénzed...nagyon felszínes dolognak tartom. Az is hülyeség,hogy nem fogsz többé nőkkel kezdeni...20 éves vagy, az életben mindig vannak pofonok, tovább kell lépni, fiatal vagy. Valósítsd meg az álmaid, legyél valóban boldog, ambiciózus ember, törekedj arra,hogy találj egy normális lányt. A közvetlen környezetednek,és a szeretteidnek, és elsősorban: magadnak akarj max. bizonyítani bármit is.
2016. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
A másik dolog pluszban: ÉN is voltam, h "bizonyítani" akartam az exemnek, h mit veszített... És mit tudtam bizonyítani??? Semmit. Nem érdekeltem őt, a saját életével foglalkozott én meg ahelyett,h "gyógyítottam" volna magamat, azon járt az eszem, h h kerülhetnék a középpontjába.. Csak az időmet vesztegettem, mert lefogyhattam, csinos ruhákba járhattam: Akinek nem voltál elég jó, annak nem is leszel!
2016. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Posztolj magadról olyan képeket, amin az látszik, az jön le boldog vagy és jól érzed magad a bőrödben
2016. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4. Mit értesz az alatt, hogy gyógyítottad volna magad? Erre mi a gyógymód? :DDD


első 2: Egy év kellett ahhoz, hogy elérjem a rövidtávú céljaimat, amit az exem miatt tűztem ki. Az motivált, persze, hogy szeretném megmutatni, hogy miket értem el.


Nem fogok lányt keresni, de ebbe ne menjünk bele, nem ez most a téma.

2016. ápr. 25. 21:41
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, nyílvánvaló, hogy az egész el van bszva az elejétől, már bocsánat, de mindkét részről szánalmas és primitiv hozzáállást bizonyítotok. Ha a csaj esetleg megtudja, hogy mindez miatta történt, nem az lesz a végeredmény amire számítassz. Hanem akkora önbizalmat adsz át nekiezzel és akkora elégedettséget fog érezni, mint még soha. Mellette jól kiröhög és szánalmat fog érezni. Ha még nincs is tisztában vele, hogy tulajdonképpen belőle táplálkoztál ennyi időn át,miután ő csalt meg téged, nem valószínű, hogy túlzottan meg fogja hatni a kis mutatványod.

Nagyon szuper dolog, hogy van kitartásod és céljaid, de más legyen a motivációd!

2016. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

egy pszichológus jól ell tudná mondani mi bajod van :D én annyira nem

tehát fogalmam sincs mire lehet szükséged, mit érzel a szituációban, de én azt javaslom, hogy magadban keresd az elégtételt, magadnak mutasd meg, hogy ki vagy!

hogy van önbizalmad, egy hiteles ember vagy.


ez a másnak bizonyítós dolog egy tüneti kezelés gondolom a „lelki traumára” amit anno a kapcsolatod kudarca okozott benned.

hát ez a te munkád kell, hogy legyen, hogy felismerd a venned zajló folyamatokat, és az energiádat ilyen furcsa játszma helyett valódi megoldásokra fordítsd, a jelenben élj

2016. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 wiWell ***** válasza:
51%

Ha ezt akarod csinálni akkor csináld, mégis hogy derulne ki hogy ez csak neki szól?


Gondold át, hogy mi a dolgok amik fontosak neki, amiket irigyelt másoktól és posztolj olyanokat véletlenszeruen, persze mást is, hogy ne legyen annyira feltuno.


Valószínuleg ha rá is dobben mit veszített azt te nem fogod megtudni, mert nem koti majd az orrodra.

2016. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a kiscsajt.Mit kattogsz meg rajta,rengetegszer latom kiemelve a kerdesed,hagyd a csába,meg mindig neki akarsz megfelelni,mire jo ha rajon h mit veszitett,elegtetel lenne ha azt mondana egyszer h elkrta?


Emiatt koltesz targyakra meg jarsz fosulira?


Erezd jol magad,oszinten.Legy buszke az elert eredmenyeidre,arra aki lettel.Sugarozzon rolad.Ez a fb maz ez hulyeseg.

Engem megcsaltak kidobtak,megsem jott vissza sirva,sot boldog nelkulem.Egy darabig bosszantott,aztan talaltam egy sokkal jobban hozzam illo partnert es tulajdonkeppen ezt koszonhetem a korabbi megcsalasnak.Hogy boldogabb ember lehettem.Az h o is boldog meg mindig, mar nem szamit.

2016. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!