Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bizonyítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék bizonyítani az exemnek?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve volt egy rossz kapcsolatom. A vége megszégyenítés és kidobás lett(amit nehezen tudtam feldolgozni), nem az én hibám volt, megcsalt a ribi.

Gondolkodás után rájöttem, hogy a hagyományos értelemben vett bosszúval nem érek el semmit. Csak magamnak ártanék, ha neki akarnék rosszat.

A legjobb bosszú a siker, ezért érdekelne, hogy hogyan tudom kimutatni(és elérni) hogy sikeres vagyok?

(Vettem egy Vw golfot, főiskolába járok és mellette egy számomra jól fizető helyen dolgozok. Az az ezek voltak a céljaim rövidtávon, megvannak)


Facebookos képekkel szeretném bizonyítani. Milyen képekkel tehetem őt iriggyé, hogy rádöbbenjen mit vesztett? Nem visszacsábitani akarom, csak azt, hogy jöjjön rá kit dobott ki.

Nem szeretné provokatív lenni!

Nem fogok többet nőkkel semmit kezdeni, szóval a kamubarátnő kilőve.

Ötletek? 20/f


2016. ápr. 25. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ő valszeg úgy leszrja a fejedet, h azt nem is hinnéd, a sikereiddel együtt, szal ne agyalj ezen, éld az életed, és ne a csajon kattogj
2016. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mivanveletek? ***** válasza:
Az exnek bizonyítani...??? Miért is lesz az jó??? Nem értem...
2016. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, mit tettél végül?

Hasonló érzések kavarognak bennem is.

2016. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hát sok változás nem lett. Az tuti, hogy nőkkel nem fogok foglalkozni! Semmit. Le fogom őket szrni. Nem fogok megint így járni.

Csináltam kocsis képeket, hobbis, kirándulós képeket, később nyaralósokat is. Igazából már leszarom a hatást, de azért lássa kit hagyott ott, érted..

2016. jún. 10. 15:44
 15/15 anonim ***** válasza:

kit hagyott ott? egy anyagias idiótát? ezt már a kérdéssel is bebizonyítottad, nem kellett volna képeket is csinálni, csak a kérdést elküldeni neki.

26F

2016. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!