Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
3 éve, hogy elkezdtünk sokat együtt lógni, nem tekintettem rá sose férfiként majd elkezdett bepróbálkozni amikor egy házba voltunk egy hétig, első nap nem adtam magam aztán mégjobban próbálkozott második nap se és utánna megtörtént, megbeszéltük hogy ennyi volt barátokleszünk és ez többé nem történik meg, azóta majdnem 3 éve ez mindig megtörténik, sokat voltunk együtt, programokat csináltunk egymással és közös baráti kör is kialakult így. Azt tudni, kell, hogy ebbe a három évbe ő is volt mással is meg énis és valahogy eközben is mindig ott voltunk egymásnak. Most egy ideje egyikünknek sincsen más ő azt mondta, hogy szeret és tudja, hogy énis őt. (mégse járunk, ezt a pasi logikát ki érti?) Amióta ezt elmondta nekem, azóta minden megváltozott nem keres két hétig aztán találkozunk és szexelünk egy jót ráadásul a szex egyre jobb egymással amit ő is így gondol. Nem értem miért távolodik el most így tőlem? Ha ez így marad én nem fogok vele testi kapcsolatot létesíteni az biztos, mert nekem ez eddig úgy volt, jo hogy közben sokat voltunk együtt.
2016. ápr. 27. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rá kéne kérdezned, hogy mit akar tőled pontosan. Mert ha tényleg szeret, akkor miért tűnik el hetekre? Pláne, ha nincs senkije? Szerintem beszéljétek meg, mert ez egyikőtöknek se jó.
2016. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondd meg neki, hogy normális kapcsolatot akarsz és vagy az lesz, vagy nem fekszetek össze többet. Adj ultimátumot. Majd bepróbálkozik, de te nem engedsz és összecsiszolódtok. Ennyi.
2016. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet fél elköteleződni, szüksége van a függetlenségre, hogy szabadon csajozhasson, az azzal járó izgalomra


Beszéljétek meg mit éreztek egymással kapcs, mire van szükségetek egymástól! :)

2016. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!