Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lány nem sminkel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Sőt, nekem az olyan lányok tetszenek, akik minimális sminkkel, vagy smink nélkül is szépek.
2012. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire. Szeretek egy élő festménnyel járni.
2012. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, én kérem hogy ne sminkeljen a barátnőm.
2012. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!!:)
2012. jún. 27. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
szemceruza+szempilla spirál ez amit még a fiuk eltürnek... viszont a szájfénytől és társaitol menekülnek
2012. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én se szeretem a sminkelt nőket, ha esetleg vannak miteszerei se zavarnak, de az már igen, ha eltünteti sminkel, mikor csak velem van...


Amúgy is gáz csókolózni kirúzsozva. Tiszta piros lesz a szám...

2012. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
A smink szerintem hülyeség, inkább használj valami arc ápolót, azok nagyon jól késleltetik a ráncosodást, mivel föltöltik a bőrt vitaminnal és nedvességgel, az arcod jelen pillanatban nem fog szebbnek látszódni, de hosszú távon jó! A smink az meg lehet hogy jelen pillanatban jó, viszont hosszabb távon, lehet hogy még árt is a bőrnek, főleg ha rendszeresen sokat használsz.
2012. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem zavar. Inkább a lányokat szokta.
2012. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem az zavar ha sminkel. Ha szép a nő, akkor eleve minek a smink. Ha nem szép, akkor meg hiába túrbózza magát, egyszer csak le kell mosnia,akkor meg csak jön a csalódás, hogy ó te nem is vagy akkora nagy dirdurr, mint aminek látszottál. Az őszinteség kinézetben is fontos. A szépség meg nyilván relatív, kinek ki jön be változó. Akárhogy is, természetellenesnek tartom a sminkelteket, meg állatira öregíti a bört, kiélt fejük lesz. Csak esetleg ha már természetes kinézetével ismertem meg, és úgy is imádom, akkor néha fel lehet dobni egy sminkkel egy együttlétet, tehát ha később használja mint szexuális segédeszközt akkor oké, de mint hódításra való túlcsícsázás, úgy nem tetszik.
2012. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!