Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnék ez ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnék ez ellen valami? 23/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon nehezen , vagy egyáltalán nem is tudok megbzíni a nőkben az elmúlt évek tapasztalatai alapján, meg látom, hogy miket művelnek egyesek, nyitott szemmel járok a világban ilyen téren.


Pl tegyük fel, h ismerkedek egy lánnyal, jól elvagyunk, de valamiért mégsem tudom 100%-osan az énem, önmagam adni. Azért, mert tartok attól, hogy mi van, ha ő is hülyének néz, megcsal, megpróbál lehúzni anyagilag,stb...


Tudom azt is, hogy nem minden nő ilyen, még talán vannak kivételek, de hogy megtaláljam azt a kivételt, illetve meismerkedjek vele, és önmagam tudjam adni "félelem" nélkül, bizalommal, ahhoz a fentebb leírtakon változtatni kellene, csak nem tudom, h hogyan.

Aki járt már hasonló cipőben, szívesen olvasom a tanácsát, sztoriját, vagy csak szimplán a véleményeteket.

Köszönöm, kort is legyetek szívesek! ;)



2016. ápr. 27. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sajnos benne van a "pakliban" hogy a szeretet-nyitásra védtelenné válik az ember azzal szemben akit meg kíván nyerni. Erre nehéz tanácsot adni, de talán ha olyan helyen keresel társat ahol "normális" emberek csoportja él megtalálhatod a megfelelőt. Aztán nem olyan a társ keresés mint a piacon a zöldséges standnál, amit a szem megkíván azt viszem haza! Ha nem tapasztalod meg hogy össze dobban a szíved valakivel, az csak "gazdasági társulás" és nem párkapcsolat!

2016. ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs jobb tanacsom, mint hogy probalkozni kell. Kulonben lehet, hogy olyan jo eselyeket szalasztasz el, amelyek tobbe nem jonnek szembe veled. :) a negativ tapasztalatot is hasznosithatod: azzal is elorebb vagy, ha mar azt tudod, milyen nőt NEM szeretnel magad melle. Ne hagyd, hogy a rossz elmenyek eltantoritsanak!


23L

2016. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A férjem ilyen volt kb. amit leírtál. Nehezen nyitott felém, furcsa volt, de mivel vonzódott ö is hozzám, próbált kedves lenni, de valahogy mégis totál zárkozott volt. Megéreztem, hogy nem konkrétan miattam furcsa, han3m csalódások miatt.

Amikor feladtam volna, hogy megvárjam, hogy mikor nyílik meg (valahogy éreztem, hogy ez nem teljesen ő, van egy nagyon jó belső énje, csak fél) ő akkor nyitott, amikor megbizonyosodott, hogy én nem tennék vele semmi rosszat, őszinték az érzéseim, és csak a zárkozottsága miatt vesztene el. Teljesen megváltozott és egyre jobban bízott bennem, lejott rolam az a pecset, amit ranyomott mar mind3n nőre..

Szóval így is megtalálhatod, te is.

Nem tudom hogyan és miért, de nagyon belezúgtam és még mindig nagyon szerelmes vagyok :) Biztos, hogy ez is benne van a dologban hogy tenyleg nagyon "essen beled" a masik, es erezd hogy kellesz, es o is neked.

21N

2016. ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én meg a ffiakban nem bízok és egyik nemben se lehet 22/l
2016. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!