Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért enged egyre közelebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért enged egyre közelebb, miért udvarol, ha utána tudatosan kizár? 20/n

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, havonta találkozunk, egy nagyon erős kíváncsiságot érzek részéről. Nincsenek barátai, se férfiakkal se nőkkel nem tartja tartósan a kapcsolatot. Nem volt komoly kapcsolata még. Most sincs. Csak a munkájának él. Velem személyes dolgokat oszt meg, közeledik, ő is tudja, hogy megszakítja majd a kapcsolatot. Saját bevallása szerint sokszor gondolt rá, hogy felhív, csak félt, hogy zavar. Sose keresem ürügyekkel, csak ha úgy alakul. Számon tart mindent rólam, örül, ha találkozunk, érzem, hogy nem közömbös.

Miért zár ki mindenkit, miért tart még tőlem is?


2016. ápr. 26. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen férfit. Számára ez olyan "mintha-kapcsolat", egyfajta pótlék, hiszen van igénye arra, hogy legyen valakije, de párkapcsolatra képtelen (fél tőle, mint a tűztől). A munkamánia tipikus menekülés a saját élete elől.

Én két évig voltam egy ilyen "kapcsolatban", a végén már én is pótlékként használtam, amíg nem lett valakim.

2016. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és egyszer beszéltem egy férfival, aki hasonlóan gondolkodik és ő elmondta, hogy ő úgy képzeli, hogy a nő majd vár rá addig baráti kapcsolatban, amíg "helyreteszi magát", igaz, hogy ennek érdekében semmit nem tesz, de MAJD és TALÁN egyszer majd olyan lesz az élete, hogy felvállalhassa a kapcsolatot. Valamikor 10 év múlva. A nő meg addig várjon, de ne legyen szerelmes, elégedjen meg a baráti szerepkörrel, mert ő (a férfi) egyelőre ennyire képes.
2016. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A 2. verzió végül is hasonlít rá, csak az a baj, hogy ő még barátkozni se szokott emberekkel, 10 év múlva meg jócskán benne lesz a 40-es éveiben.
2016. ápr. 26. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
A nőknek miért mindig az ilyen életképtelen, szerencsétlen nyomorékok kellenek?!
2016. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!